Millenicom müşteri hizmetleri direk bağlanma

Millenicom telekomünikasyon hizmetli sunan kurumsal bir firmadır. İnternet hizmetleri sunan Millenicom 2019 yılında internet altyapı sorunlarını çözümleyerek Türkiye çapında yaygınlaşan hizmetler sunmaya başlamıştır. Müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine odaklanarak çalışmalarını sürdüren ünlü marka müşterilerinin sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilmektedir.

Çalışmalarını her geçen gün bir üst noktaya taşıyabilmeyi başaran Millenicom uygun fiyatlı hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. Yeni nesil teknolojileri yakından takip eden ünlü firmanın ürünleri arasında pek çok farklı kişiye hitap edebilecek ürünler yer almaktadır.

Millenicom müşteri hizmetleri direk bağlanma 0850 ücretsiz hattı yanı sıra 0593 lu Whatsap hattı mevcuttur. Bu iletişim bilgilerinden Millenicom ile iletişime geçerek Millenicom isteklerinizi bildirebilir, Millenicom şikayet bölümünü kullanarak hakkınızı arayabilir ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz teknik sorunları Millenicom’a ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Millenicom hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Millenicom  müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi numarası bizzat aranıp test edilmiştir.

Sizde Millenicom  çağrı merkezi deneyimlerinizi diğer ziyaretçilerimize referans vermesi adına  bizimle paylaşabilirsiniz

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Millenicom  0850 ile başlayan müşteri hizmetleri telefon numarası 333 0 333 diye etmektedir.

Telefon : 0850 333 0 333

Millenicom WhatsApp Destek Hattı : 0539 333 0 333

Bir önceki yazımız olan Ariston çağrı merkezi direk bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Millenicom müşteri hizmetleri direk bağlanma” için 3 yorum

  1. Millenicom hizmetlerinden son derece memnunum. Çağrı merkezini de ufak bir problem için aramıştım. Hattaki arkadaş kısa bir süre içerisinde bütün sorunumu çözdü. Teşekkür ederim bu tür bir hizmet için ülkenin sizin gibi insanlara ihtiyacı büyük.

  2. Asistanlar çıktıktan sonra karşında derdini anlayacağın kimse bulamıyorsun.asistanlar yalnızca akıl veriyor.derdine çözüm olmuyor.

  3. 10gundur bir sorunu cozemediler hepsi aynı şeyi soyluyo sakin kimse böyle bir internete yaklasmasin gidin sıradan bir internet kullanin ama kesinlikle milenyuma yaklaşmayın almayın pişman olursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir