23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

MİLLENİCOM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 333 03 34

Türkiye’de 2004 yılından bu yana hizmet sağlayan Millenicom, Socar Türkiye altında hizmet veren markalardan biridir. 2019 Haziran ayından bu yana Socar Türkiye çatısı altında bulunan marka, Türkiye’de şu anda 240 binin üzerinde müşteriye Telekom çözümleriyle beraber hizmet vermekte olup, iletişim hizmetleriyle beraber hem uygun fiyatlı hem de avantajlarıyla beraber sorunsuz, kaliteli destekleriyle beraber kullanıcılarını en iyi şekilde de dünyaya bağlıyor. İnternet altyapısı noktasında çözüm odaklı yaklaşan marka, ülkemizde serbest olmasıyla beraber alternatif Telekom çözümleri arayanların ilk akla gelen markalarından biri olmuştur.

Millenicom müşteri hizmetleri direk bağlanma 0850 ücretsiz hattı yanı sıra 0593 lu Whatsap hattı mevcuttur. Bu iletişim bilgilerinden Millenicom ile iletişime geçerek Millenicom isteklerinizi bildirebilir, Millenicom şikayet bölümünü kullanarak hakkınızı arayabilir ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz teknik sorunları Millenicom’a ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Millenicom hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Millenicom  müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi numarası bizzat aranıp test edilmiştir.

Sizde Millenicom  çağrı merkezi deneyimlerinizi diğer ziyaretçilerimize referans vermesi adına  bizimle paylaşabilirsiniz

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Millenicom  0850 ile başlayan müşteri hizmetleri telefon numarası 333 0 333 diye etmektedir.

Mevcut müşterilerine iyi bir destek sunmak amacıyla ADSL, VDSL ve Fiber destekleriyle beraber altyapısı en uygun hizmetleri sizlere sunar. Bu anlamda rekabetçi fiyat destekleriyle beraber müşteri desteği noktasında da her zaman Millenicom çağrı merkezi üzerinden soru – sorunlarınıza birebir destek alacağınız müşteri temsilcileriyle de görüşebiliyorsunuz. Bununla birlikte cazip fiyatlarıyla çekici gelen, gerçek sınırsız kotaya sahip internet hizmetiyle birlikte hem ücretsiz kurulum hem de kotasız internetin gerçekten de tadına varabilirsiniz!

Millenicom Kurumsal Müşteri Desteği Hattı Çözümleri

MİLLENİCOM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503330334

Ülkemizde son 15 yılı aşkın süredir aktif şekilde destek veren Millenicom, internet çözümleriyle beraber müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyor ve veriyor. Bireysel müşterileri için birebir telefon desteği de mevcut olan ilgili Telekom şirketinin her zaman 0850’li telefon numarasından ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kurumsal olarak da Millenicom Kurumsal Müşteri Destek Hattı için yine aynı numara kullanılabilir. Kurumsal çözümlerde müşterilerine hem sabit internet hattını sağlayan marka aynı zamanda telefon hizmetleriyle beraber de şirketlerin iş kalitesini arttırmak, Telekom noktasında tüm çözümleri sağlaması ve rekabetçi fiyat çalışmalarıyla beraber pek çok açıdan bulut çözümler vermesi gibi bilindik noktada yardımcı olur. IP tabanlı şekilde kaliteli ses sunan Millenicom ile birlikte doğru bir hizmet verir, yeni ürün geliştirme çalışmalarıyla beraber siz de iş ortaklarından biri olabilirsiniz.

İş birlikleri açısından ürün ve hizmetleri noktasında kurumsal müşterilerinin de %100 müşteri desteğini aynı telefondan sunan Millenicom iletişim numarası ile beraber çağrı merkezini her zaman arayabilir, telefonda soru ve sorunlarınıza birebir çözüm bulabilirsiniz. Millenicom, destek üssü olarak sizlere 350 saatin üzerinde eğitim almış ve genç dinamik kişilerle destek almanızı sağlıyor. 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteğiyle beraber Whatsapp üzerinden de deste sunuyor, aynı zamanda sosyal medya veya Donanım Haber forum sitesi üzerinden de sorularınızın tamamına hem destek hem de abonelik işlemlerinizle ilgili tüm süreçlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Millenicom Müşteri Whatsapp Destek Hattı: 0539 333 0 333

Millenicom Akıllı SMS Servisleri

Siz de markaya ait tüm işlemlerinizi hem hızlı hem de basit bir şekilde tamamlamak isterseniz, birçok konuyla ilgili olarak aşağıdaki maddelere göz atın. Buradaki işlemlerin tamamını 4945’e tek SMS göndererek basitçe tamamlayabilir; arama ve sorgulama gibi işlemlerinizi de yine bu bilgilendirme servisi üzerinden sağlayabilirsiniz:

  • Abonelik için “Millenicom Abone” yaz 4945’e gönder,
  • Çevreci fatura talepleriniz için “Millenicom Cevre” yaz bir boşluk bırak, posta adresini yaz SMS’i yine 4945’e gönder.
  • “Millenicom Fatura” yazarak Fatura Bilgileri ve Borç Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • “Millenicom OIM” yazarak online işlemleriniz için geçerli şifrenizi alabilirsiniz.

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş Adres Bilgileri

Genel Müdürlük Posta Adresi: Maslak Mahallesi, AOS 55. Sokak, 42 Maslak B Blok Sitesi, No:4/669 34485, Sarıyer/İstanbul

Millenicom İletişim Formu: https://www.milleni.com.tr/tr/bulut/iletisim#form

Millenicom Modem İadesi Adres Bilgileri

UPS Kargo Gönderi Kodu: 9X5161

Modem İade Adres Bilgileri: Ömerli Mahallesi Huzurlu sokak No 15/3 Hadımköy Arnavutköy/İstanbul

Anlaşmalı kargo şirketi UPS Kargo ile 9X5161 kodunu kullanarak, modem kargolarını direkt olarak bu adrese yapabilirsiniz. Gönderi takip numarası ile takibini yapabilir ve tüm süreçler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

MİLLENİCOM E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan E-posta adresinden iş başvuruları ve benzer süreçler hakkında bilgi edinmek, mailleşmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hem markanın duyuruları hakkında haberdar olmak hem de marka hakkında indirimler, kampanyalar ile ilgili bilgi sahibi olmak için de yine aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz.

Eposta Adresi: HR@milleni.com.tr

MİLLENİCOM Facebook

MİLLENİCOM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!