3 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Migros Müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 1 044

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncülerinden olan Migros, sayısı son derece yüksek olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi farklı kategorileriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İnsan kaynağına olan güveninin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin de yararını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile sektör içerisinde her zaman bir adım önde durmayı başarmıştır.

1954 yılında İstanbul Belediyesi tarafından açılmasına karar alınan İsveç markası Migros, uygun fiyatlı ürünleriyle de dikkat çekmektedir. 1995 yılında Koç ailesinin himayesi altına giren Migros, modern market açısından diğer marketlere öncü ve örnek olmuştur.

Gıda reyonu, deterjan reyonu, unlu mamuller reyonu, şarküteri reyonu, temizlik malzemeleri reyonu gibi farklı reyonlar Migros’larda yer almaktadır. Aynı zamanda dondurulmuş gıda reyonu da Migros’lar içerisinde bulunmaktadır.

Teknolojiye her zaman ayak uyduran yapısıyla dikkat çeken ve gelişime açık olan Migros, hesaplı alışveriş için tercih edilebilecek bir adrestir. Migros Money Card sayesinde özel indirim ve kampanyalardan da yararlanmak mümkündür. 2000’li yıllarda sanal alışveriş ile Türkiye’nin ilk online alışveriş fırsatını da sunan Migros, pek çok ilki yaşatmakla birlikte samimiyeti ve memnuniyeti de karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Migros, Türkiye’nin en fazla tercih edilen marketleri arasındadır. Online satışlar konusunda da internet sitesi üzerinden destek veren Migros sayesinde pek çok farklı ihtiyacınızı güvenilir şekilde karşılayabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Migros Müşteri Hizmetleri İletişim

Migros müşteri hizmetleri günün her anında erişebileceğiniz hizmetleri sizlere sunar. Migros ile ilgili yaşadığınız problemlerde irtibata geçebileceğiniz çağrı merkezi yetkilileri vardır. Müşteri temsilcileri sayesinde marka ile ilgili yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Migros whatsapp telefon numarası: 0530 300 1 300

Migros çağrı merkezi bağlantısını yaptıktan sonra dilerseniz istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerden yararlanarak çağrı merkezi hizmetlerini sürekli güncelleyen ve yeniliklere imza atan Migros, sesli yanıt özelliğini de müşterilerine sunmaktadır. Sesli yanıt sayesinde çağrı merkezini arayarak gerçekleştirmek istediğiniz işlemi en hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Migros Çağrı Merkezi Numarası

Migros çağrı merkezi numarası tuşlandıktan sonra müşteri temsilcileri o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza yanıt verecektir. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 1 044 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Ardından Migros müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 9-9 tuşlarına basabilirsiniz.

Müşteri hizmetleriyle doğrudan görüşebilmeniz için çağrı merkezindeki gerekli güncellemeleri yapan ve kısayollar oluşturan Migros sayesinde yaşadığınız sorunların profesyonel ekipler tarafından çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezinden isterseniz online siparişleriniz ile ilgili yaşadığınız sorunlardan dolayı da yararlanabilirsiniz.

Migros iletişim ve çağrı merkezi: 444 1 044

Migros Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

7 gün 24 saat boyunca erişebileceğiniz Migros müşteri hizmetlerine direk bağlanma numarası olan 444 1 044 sayesinde aklınıza marka ile ilgili takılabilecek tüm sorunlar konusunda da destek alabilmeniz mümkündür.

Çağrı merkezi numarası ile birlikte sosyal medya kanalları üzerinden de müşterilerinden gelen geri dönüşleri değerlendiren Migros’a dilerseniz e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya sayfalarını sürekli güncel tutarak müşterilerine bilgilendirme yapan Migros, kampanyalar için de sosyal medya sayfalarını kullanmaktadır.

444 1 044 ve 9-9 adımlarını takip ederek çağrı merkezine bağlanabilir, isterseniz sesli yanıt özelliği sayesinde işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Geri dönüşler konusunda son derece hassas olan Migros müşteri temsilcileri ile görüştüğünüz zaman yaşadığınız problemler hızlı bir şekilde çözüm bulur. Sizler de Migros ile ilgili sorun yaşıyorsanız veya görüşlerinizi belirtebileceğiniz bir iletişim yolu arıyorsanız Migros’a ait olan çağrı merkezini ,e-posta adresini veya sosyal medya adreslerini kullanarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Migros İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Migros Facebook

Migros Twitter

Migros Instagram

Migros e-posta adresi: iletisim@migros.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!