5 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

Migros Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502004000

Süpermarket zinciri denilince Türkiye’de ilk akla gelen markalardan biri olan Migros Ticaret A.Ş, bugün Kipa, Tesco Kipa ve daha pek çok marketlerin başında gelen markalardan biridir. Migros market zinciri 0850 200 4000 gibi basit bir çağrı merkezi hattına sahip olup dilediğiniz her zaman arayabilir ve bilgi alabilir şekilde faydalanacağınız bir numarası bulunur.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Market içindeki alışverişlerinizde, olası soru ve sorunlarda, çeşitli konularda bilgi almak amacıyla Migros çağrı merkezi üzerinden bilgi alabilir, telefondaki yetkililerle pratik bir şekilde de görüşebilirsiniz.

Migros Sanal Market Nedir?

Türkiye’de süpermarket zincirinde olduğu gibi sanal market olarak da öncü olan Migros, bugün Migros Sanal Market olarak Türkiye’de e-ticaret sitesi şeklinde Migros marketlerde satılan ürünlerin internet üzerinden de avantajlı fiyatlarla satılmasında öncülük sağlıyor. 7 gün 24 saat boyunca internet ile birlikte sipariş – alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Alışveriş yapmanın ayrıcalıklı fiyatlarıyla beraber siz de hem kolay alışveriş imkanından faydalanır hem de sipariş verdiklerinizin evinize 1-2 gün içerisinde ulaşmasını sağlamış olabilirsiniz.

Migros Sanal Market Whatsapp Destek Hattı Numarası

İnternet üzerinden alışveriş imkanını size sunan Migros Sanal Market’ten istediğiniz her şeyi anında sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz. Eğer siparişlerinizle ilgili herhangi bir soru, sorun ya da talebiniz varsa bu konuda Whatsapp üzerinden de Migros müşteri hizmetleri ile yazışarak görüşebilirsiniz. Bunun için WhatsApp Hattı numarası olarak 0530 300 1 300 numarasından doğrudan destek hattına ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Migros müşteri hizmetleri ya da WhatsApp destek hattı çalışma saatleri ise haftanın her günü saat 08.30 – 23.59 saatleri arasında olup istediğiniz gibi ulaşarak bilgi – destek olunmasını sağlayabilirsiniz.

Migros Marketlerde Para Transferi Nedir?

Migros marketlerde 81 ilde de haftanın her günü anında para transferlerinizi yapabilirsiniz. Açık mağazalara gelerek burada Migros’tan Migros marketlere direkt para transferi yapabilirsiniz.

Bu işlem için yakın bir Migros marketine gidiniz. Fotoğraflı kimlik belgenizle beraber göndermek istediğiniz tutarı belirleyip cep telefonunuza gelen SMS kodunu paylaşarak paranızı istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Gönderdiğiniz paranın çekilmesiyle ilgili olarak ise fotoğraflı kimlik belgesiyle beraber göndericiden temin edilen referans kodu ile cep telefonuna gelen şifreyi personele paylaştığınızda aktarılan parayı çekebilirsiniz. Olası sorunlarda da doğrudan Migros iletişim numarası üzerinden çağrı merkeziyle iletişimde olabilirsiniz.

2000 TL’ye kadar ki gönderimlerde 6 TL, 5000 TL’ye kadar ki gönderimlerde 12 TL, 5000 – 7000 TL arası gönderimlerde ise 20 TL işlem ücreti ödeyerek bu işlemi yapabilirsiniz.

Size En Yakın Migros Nerede?

Bulunduğunuz konuma en yakın Migros marketlerini bulmak için sizlerde https://www.migros.com.tr/en-yakin-migros adresinde bulunan en yakın Migros marketlerini tarama sayfasından bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu sayede hızlıca istediğiniz en yakın Migros marketlere gelerek hesaplı ürünlerden anında faydalanabilirsiniz.

Migros Marketler Sosyal Medya Hesapları

Duyuruların yapıldığı, çeşitli kampanya ve indirimlerin duyurulduğu sosyal medya hesapları olarak Migros marketlerinin de tüm sosyal medya hesabını aşağıdan bulabilir, doğrudan istediğiniz mecralardaki hesapları da takibe alabilirsiniz.

MİGROS Facebook

MİGROS Twitter

MİGROS İnstagram

Migros e-posta adresi: iletisim@migros.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!