MetropolCard Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

MetropolCard, her geçen gün daha da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan bir ödeme platformudur. Metropol’e üye olan iş yerleri personellerine ön ödemeli kartlar ile maaş dışı ödeneklerin yönetilmesini ve ödeme sistemlerini geliştirebilirler.

MetropolCard müşterilerine OkulPay, OtelPay, PassPay, RestPay ve GiftPay gibi hizmetler sunmaktadır. Müşterilerine her gün farklı bir ayrıcalıklı fırsatı sunan MetropolCard, Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

MetropolCard’a ait olan 444’lü ve 0850’li iki ayrı çağrı merkezi iletişim numarası mevcuttur. Çağrı merkezi numaraları aracılığı ile MetropolCard’ınızın kullanımı esnasında yaşadığınız tüm teknik sorunlar için destek alabilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden bakiye sorgulama ve bakiye sorunlarınız ile ilgili de destek alabilirsiniz. İstek, soru, öneri ve şikayetleriniz için 444 92 83 ve 0850 460 92 83 numarasını tuşlayabilir ve MetropolCard yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.


MetropolCard Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Metropolcard’ın çağrı merkezinden çok memnunum. Diğer kart hizmetleri sunan firmalarınki gibi sizi menüler arasında sürekli gezdirmiyorlar. Operatöre bağlanmak için 1-2 tuşa basmanız yeterli zaten yönlendirmeleri de kolay algılanabilir yapmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir