2 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

METRO TURİZM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502223455

Şehirlerarası karayolu taşımacılığı alanında otobüs dünyasının ilk akla gelen markalarından biri olan Metro Turizm, 1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulmuş bir şirkettir. İnsanların şehirlerarası otobüs firmalarıyla rahat seyahat edebilmeleri açısından öncül bir yol başlatmış olan Metro Turizm, bugün bünyesinde 415 firma – acente ile birlikte 1300’den fazla otobüs ile beraber konforlu ve rahat bir şekilde Türkiye’nin her yerine seyahat düzenlemektedir. Türkiye’de toplamda 70’in üzerinde karşılıklı sefer yaparak, en çok sefer yapan markalarından biri olarak pek çok otobüs firmasının gitmediği yerlere de Metro Turizm gitmektedir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Metro Çağrı Merkezi

Metro turizm çağrı merkezini aradığınızda üstte bahsettiğim hizmetler dışında ; servis saatlerini veya dilek şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Metro Turizm Telefon Numarası Alttaki Gibidir ;

0850 222 34 55

Metro Turizm’e direk bağlanmak için 1‘e tıklamanız yeterlidir , Eğer şehirler arası veya şehir içi servis saatlerini öğrenmek istiyorsanız 3 ‘ e veya gerek hizmet gerek otobüs gerek personeller ile alakalı şikayetleriniz var ise 4‘e basmanız , eğer bu hizmetleri ingilizce dilinde devam ettirmek isterseniz 9 tuşuna basıp yoğunluğa göre metro turizm çağrı merkezi personeline hemen bağlanabilirsiniz.

Metro Turizm’in sahip olduğu şu anda 495 otobüs filosu varken geri toplamda ise 1221 otobüs Metro Turizm ile birlikte çalışmaktadır. Karayolu taşıma şirketi arasında en çok ciro büyüklüğüne sahip olan, en çok taşınan yolcu sayısına sahip olan şirket olarak bilinmektedir. Dolayısıyla Türkiye’de de lider konumdadır. Metro Turizm iletişim numarası ile her zaman için iletişimde kalabilir, otobüs seferlerinizle ilgili bilet değişikliği, iptali ya da benzer bilgi alma noktasında da direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Her yıl ortalama 19 milyon yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm 1 günde ortalama 1400 sefer düzenleyerek bunu başarmaktadır. Böylesine yüksek bir şehir içi ulaşım, şehirlerarası ulaşım noktasında hizmet verdiği gibi Türkiye’nin en büyük lider ulaşım şirketlerinden de biri olarak tanınır.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Metro Turizm Şikâyet Takip Servisi Nedir?

Metro Turizm, müşterilerinin bu kadar tercih edilmesinin de elbette pek çok nedeni bulunmaktadır. En büyük talep edilme nedenlerinden biri de müşterilerine her zaman şeffaf ve şikâyet süreçlerinde de her zaman ilgili olmasıdır. Buna göre Metro Turizm, 7 gün 24 saat boyunca destek veren çağrı merkeziyle beraber şikayet taleplerinizin takip sistemine bağlı şekilde takip edilmesini sizlere sunar.

Bu noktada görüşme yapacağınız 7 gün 24 saat boyunca aktif olan Metro Turizm çağrı merkezi ile birlikte şikayetlerinizi oluşturduktan sonra https://www.metroturizm.com.tr/sikayet-takip-servisi adresi üzerinden de şikayetlerinizin takibini yapabilirsiniz. Burada şikayet kaydının takip numarası ve telefon numaranızı girerek son durum nedir, hızlıca öğrenebilirsiniz.

METRO TURİZM Müşteri İletişim Formu

Metro Turizm ile birlikte bilet satın alım sonrasında iptal, iade veya değişikliklerde taleplerinizi hızlı bir şekilde çözümlemek için dilediğiniz her zaman Metro Turizm müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sayfamızda yer verdiğimiz telefon numarasıyla beraber tüm bilet süreçlerinizi hızlıca tamamlamak mümkündür.

Bu konular dışında ise herhangi bir öneri, istek, şikâyet ya da benzer pek çok konu hakkında iletişime geçmek, görüşme yapmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bu formu doldurarak dilediğiniz her zaman iletişime geçebilir ve görüşme yapabilirsiniz.

METRO TURİZM İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.metroturizm.com.tr/iletisim

METRO TURİZM Sosyal Medya Adresleri

Metro Turizm, her sezon çalışan yolcu taşımacılığı anlamında bir numara marka olurken dönem dönem yaptığı kampanyaları takip etmek isterseniz de sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarında inceleyerek hangisini isterseniz takibini yapabilir ve her zaman takipte kalıp, indirim ve kampanyalar hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

METRO TURİZM Facebook

METRO TURİZM Twitter

METRO TURİZM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!