Metro Turizm Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

29 Ağustos 2020 tarihinde güncellendi.

Metro Turizm ile alakalı bilet alma , sefer sorgulama veya gideceğiniz il veya ilçeye otobüslerin güzergahında olup olmadığını anlamak için metro turizm direk bağlanma numarasını arayıp kolayca ulaşabilirsiniz.

Metro turizm Türkiye’deki en büyük özel otobüs firmasıdır , filosunda bulunan belirli sınıflarda kategori olarak hizmet vermektedir , genelde İstanbul’dan Ankara’ya son model otobüslerle seyahat ederken , nispeten daha iç kısımlarda kalan şehirlere biraz daha eski otobüslerle yolculuk yapabiliyorsunuz , gerek mola yerleri gerek otobüs içinde kullanabileceğiniz multi medya aygıtlarla yolculuğunuzu keyfe dönüştürmek için teknolojiye de yatırım yapmakta olan ve her geçen gün filosuna yeni otobüsler katan firmadır.

Metro turizm müşteri temsilcisini arayıp istediğiniz yer için bilet satın alabilir veya hemen istediğiniz yeri sorgulatıp yer seçebilirsiniz , metro turizm çağrı merkezi personelleri sizin işinizi en kısa sürede anlayıp gerekli işlemleri yaptıktan sonra kredi kartınız ile alımı gerçekleştirebilir vereceğiniz telefon bilgisine istinaden gelen sms ve yolculuk için oluşturulan PNR kodu veya mail adresinize bilet ile alakalı dokümanı elektronik ortamda sunacaklardır.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Metro turizm tursab’a bağlı bir iata acentesidir , sadece otobüs bileti değil , genel işlek yerlerdeki turizm ofislerinde uçak bileti , araç kiralama , hizmetleri de vermektedir , fakat bu hizmet genelde çok yoğun olan otobüs terminallerinde sadece otobüs bileti hizmeti veren yerlerde yoğunluk sebebi ile açık olmayabilir fakat örneğin Taksim veya Aksaray gibi İstanbul’un yoğun yerleşim yerlerinde bu hizmeti seyahat acentesinden , ilgili kişilerden alabilirsiniz , aldığınız hizmet Metro Turizm kalitesi ve güvencesi altında olacaktır.

Metro turizm çağrı merkezini aradığınızda üstte bahsettiğim hizmetler dışında ; servis saatlerini veya dilek şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Metro Turizm Telefon Numarası Alttaki Gibidir ;

0850 222 34 55

Metro Turizm’e direk bağlanmak için 1‘e tıklamanız yeterlidir , Eğer şehirler arası veya şehir içi servis saatlerini öğrenmek istiyorsanız 3 ‘ e veya gerek hizmet gerek otobüs gerek personeller ile alakalı şikayetleriniz var ise 4‘e basmanız , eğer bu hizmetleri ingilizce dilinde devam ettirmek isterseniz 9 tuşuna basıp yoğunluğa göre metro turizm çağrı merkezi personeline hemen bağlanabilirsiniz.


Metro Turizm Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri” için 4 yorum

  1. 23.11.2018 günü saat 23.59 da 550617 sefer sayılı otobüs şoförüne teşekkür etmek istiyorum. Bunca yıl yolculuk yaptım, bu kadar rahat ve mükemmel araç kullanana rastlamadım. Kabin görevlisi de görevini eksiksiz yaptı. Ona da teşekkürler.

  2. Metro sehirler arası otobüs ve servis hatları artık rıza işine dönmüş ben çalışmıyorum si madur olmayın politikalarına sürünmüşler bir ne akrabları ne de tanıdıkları metro turizime bindirmemmmm samandıra hattıından bir sey olmaz böyle sorumsuzluk olmaz

  3. Su an urladan ankaraya yagmurlu yolda seyahat ederken sofor sıgara ıce ıce arac kullanıo muavınler telefonda takılıo les gbı bı firma Allah bı daha mecbur bırakmasın rezılsınız

  4. Hizmet 0 gerekli tüm yerlere şikayetde bulunacağım..
    Otobüsün kalkacağı gün arıyorlar otobüs iptal. Zihniyete bak. Otobüsün iptal olması benim sorunum değil. Mağdur olan biziz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir