Metin2 Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

12 Nisan 2020 tarihinde güncellendi.

Metin2, 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. isimli Kore firması tarafından yayınlanmış bir oyundur. Online bir oyun olan Metin2, MMOPRG türü oyunları sevenlerin yakından takip ettiği bir oyundur. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alınan Metin2 daha sonrasında 17 farklı dilde hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’de büyük bir ilgi gören Metin2 10 yılı aşkın süredir Türk oyuncuların en fazla oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. İlgi çekici hikayesi ve keyifli atmosferi ile oyuncuları memnun etmeyi başaran Metin2 oyununun Türkiye’de kullandığı bir çağrı merkezi yoktur. Ancak online destek birimi üzerinden Metin2 ile ilgili tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ödeme problemleri, hesap sorunları, teknik sorunlar, istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizi Metin2’nin resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


Metin2 Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Çağrı merkezi hizmeti olmamaları çok kötü. Hesabımı çalan kişiler ile ilgili hiçbir işlem yapmadılar. Destek hattı ile 1 haftadır görüşüyoruz ama hesabın mail adreski eski olduğu için ve şifreyi hatırlamadığımız için herhangi bir işlem yapamadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir