Mercedes Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446244

Bir Alman markası olarak günümüzün en büyük otomobil markalarından Mercedes-Benz, son dönemlerin en gözde otomobil markalarındandır. BMW ile rekabet içerisinde olan ve her zaman makam arabaları olmak üzere lüks otomobil seven insanların tercih edeceği Mercedes, otomobil dünyasında günümüz şartları içerisinde yarış otomobilleri dahil olmak üzere birçok model araç üretimine sahiptir.

Çoğu zaman gelir sınıfı yüksek olan kişilere hitap eden bir marka olarak Mercedes Benz, günümüzde en iyi elit araç üretimi noktasında, lüks donanımı ve içeriğiyle birlikte hizmet sağlayan bir markadır. Mercedes yardım telefon numarası üzerinden markayla ile alakalı tüm iletişim süreçlerinizde, soru ve sorunlar hakkında anında destek alabilir ve çözüme ulaşır nitelikte görüşmeler yapabilirsiniz.

Mercedes Türkiye İletişim Hattı Var mı?

Mercedes – Benz markası, Türkiye’de hizmet sağlayan ve buna göre Türkiye’de faal olan satış mağazaları, showroomları dışında elbette iletişim numaraları da bulunmaktadır. 444’lü numaralardan her zaman Mercedes markası destek hattına ulaşabilirsiniz. Bu iletişim hattı üzerinden aşağıdaki alanlarda bilgi sahibi olabilirsiniz:

  • Yol Yardım
  • Bilgi Hattı
  • Müşteri Şikayetleri

Bu ve benzer tüm konularda 444’lü numara ile birlikte görüşme yapabilir, kayıt altına alınan tüm görüşmelerle beraber ürün ya da hizmetler hakkında dilediğiniz her zaman 7 gün 24 saat boyunca destek alabilirsiniz. Lüks otomobil üretimi yapan Mercedes ile birlikte satın alacağınız araçlar ya da sahip olduğunuz araçlar hakkında Mercedes servis iletişim numarası ile birlikte görüşmeler yapabilir ve 4446244 numarasından her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Anlık olarak Mercedes Yol Yardım ile birlikte yol yardım hizmetleri hakkında görüşmeler yapabilirsiniz. Bunun dışında Bilgi Hattı ile beraber temel araç bilgisinden tutun da herhangi bir bayiye ait iletişim bilgisi almak istediğinizde de anında iletişime geçebilirsiniz. Güncel bir araç fiyat bilgisi, listesi istediğinizde ya da kampanya, broşürler hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde çağrı merkezi yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Marka ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm olumsuz deneyimlerde de bütünüyle beraber müşteri memnuniyetsizlikleri hakkında görüşmeler yapabilirsiniz. Mercedes Benz olarak hem ürün hem de servisler hakkında tüm sorunlarınıza ait şikayetlerinizi kayda geçirebilir ve yetkilere ulaştırabilirsiniz. Bu konu hakkında toplanan şikayetlerle beraber marka sizlere hızlıca dönüş yapacağından da kuşkunuz olmasın.

Mercedes Müşteri Hizmetleri Destek Hattı Bilgileri

Mercedes Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446244

İster satış öncesi sorularınız isterseniz de satış sonrası destek hattı olarak Mercedes çağrı merkezi üzerinden görüşeceğiniz yetkilerle birlikte, sorularınızı sorabilir ya da satış sonrası destek hakkında görüşme yapabilirsiniz. Doğrudan markanın müşterilerine özel destek hattıyla beraber hem satış öncesi hem de satış sonrasında birçok alanda destek sağlanmaktadır.

Mercedes İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-posta üzerinden Mercedes Türkiye e-mail adresine ulaşabilir, dilediğiniz gibi görüşme yapabilirsiniz. Herhangi bir soru, sorun ya da önerileriniz, istekleriniz, şikayetleriniz varsa dile getirebilirsiniz. Ek olarak sosyal medya hesaplarından da takibe alarak, Mercedes kampanyaları ve indirimlerini takip edebilirsiniz.

Mercedes İletişim Email Adresi: mercedesbenzturk@hs03.kep.tr

MERCEDES Facebook

MERCEDES İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!