Kurulduğu ilk günden beri başarılı hizmetleri ile ön plana çıkan Medikal Park, hastalarına en iyi şekilde hizmet sunan sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır. Pek çok farklı şehirde kapsamlı olarak hastalarına en özel hizmeti vermeyi hedefleyen Medikal Park, hastalarını mağdur etmemek adına farklı kanallar üzerinden de hizmetlerini desteklemektedir.

Online işlem yapabilme avantajını sizlere sunan Medikal Park, randevu alma işlemlerinden tahlil sonuçlarını öğrenebilme işlemleri gibi pek çok farklı işlemi hastaneye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilmenizi sağlar. Kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Medikal Park, Türkiye’nin en fazla ilgi gören sağlık kuruluşları arasındaki yerini her geçen gün daha da üst seviyelere çıkartmaktadır.

Medikal Park aynı zamanda çağrı merkezi ile de hizmet vermektedir. 444 44 84 ve 0212 227 55 55 numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunan Medikal Park’a ulaşarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi aracılığı ile alabileceğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Medikal Park’ın resmi internet sitesini ziyaret ettiğiniz zaman iletişim formundan da yararlanabilirsiniz. Online randevu alma hizmetleri ve laboratuvar sonuçları öğrenme gibi farklı sayfaları ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz işlemleri online ortamlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!