9 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

MEDİA MARKT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 15 00

Teknoloji ürünleri satan bir mağaza olmaktan, teknoloji mağaza zincirleri olmaya giden bir serüven içerisinde MediMarkt, 1979 yıllarında Münih’te kurulan en iyi markalardan biri olmayı bugün başarmış olmasıyla görmekteyiz. Ev eşyasından teknoloji cihazlarına, bilgisayar ve cep telefonlarından fotoğraf makinelerine kadar birbirinden farklı birçok ürün çeşidiyle beraber küçükten büyüğe kadar herkesin ilgiyle ve merakla takip ettiği bir mağazadır. Türkiye dahil olmak üzere 14 farklı ülkede on binlerce çalışanıyla beraber hizmet veren MediMarkt, günümüz Avrupa standartları içerisinde en iyi elektronik perakende mağazacısı konumundadır.

Mediamarkt iletişim mağaza numaraları

Çok çeşitli müşteri kitlesine sahip olan Media Markt çağrı merkezi ile iletişime geçerek birçok konu hakkında soru ve sorunlarınızı paylaşarak, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden çoğu zaman bir markaya ait doğru çağrı merkezi telefon numarası bulamayabilirsiniz. Doğru bilgiyi bu sayede edinecek ve MediaMarkt müşteri hizmetleri telefon numarası ile direkt olarak bağlantıya geçerek, istediğiniz konu hakkında siz de destek alabileceksiniz.

MEDİA MARKT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Media Markt çağrı merkezi üzerinden sağladığı desteğiyle beraber tüm şikayet, soru, teknik konularda çözüm önerileri olmak üzere geri dönüşü en güvenilir şekilde sağlayan marka olarak bilindiği gibi en iyi şekilde desteğiyle beraber iletişim yollarında da başarılı destek sunmaktadır. Olası bir destek anında Mediamarkt müşteri temsilcisi telefon no üzerinden ulaşabilir, teknik problemlerle karşılaştığınızda, satın aldığınız teknolojik cihaz bozulması sorunu yaşadığınızda ya da şikayet bildirme gibi konularda aşağıda bulunan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MEDİA MARKT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 15 00

MEDİA MARKT Şikâyet Hattı

Teknoloji cihazlar satan markaların genelde iletişim numaraları en çok gereken markalar olduğu bilinir. Ancak çok karışık bilgilere sahip ve birçok bilginin karmaşık olduğu internet çağında Media Markt şikayet hattı telefon numarası bulmak istediğinizde direkt olarak aşağıda yer alan telefon numarasıyla çağrı merkezine ulaşabilir, istediğiniz konu hakkında soru sorarak bilgi ve destek paylaşımında bulunmalarını isteyebilirsiniz. Sizlere çözüm konusunda en doğru destekleri sağlayacak olan çağrı merkezi yetkililerine olası şikayetlerinizi de paylaşabilir, konu hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

MEDİA MARKT Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı: 0850 222 15 00

MEDİA MARKT İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

En yakın MediaMarkt mağazası nerede diye araştırırken dilediğiniz her zaman anında şubeyi öğrenme, bilgi edinme ya da güncel duyurular, kampanyalar hakkında birçok şeyi etkin şekilde izlemek için Media Markt mağazalarına ait sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarıyla birlikte anında promosyon ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

MEDİA MARKT Destek E-posta Adresi: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr

MEDİA MARKT Facebook

MEDİA MARKT Twitter

MEDİA MARKT İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!