McDonald’s Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

3 Nisan 2020 tarihinde güncellendi.

1986 yılından beri Türkiye’de hizmet veren ve Anadolu Grubu üyesi olan McDonald’s markasının Türkiye genelinde 260’ı aşkın şubesi vardır. Şubelerinde toplamda 6000’den fazla çalışanı bulunan markanın ürettiği yiyeceklerin hammaddesinin büyük bir kısmı Türkiye’den tedarik edilmektedir.

Ülkemizin en gözde ve en popüler yiyecek firmaları arasında bulunan McDonald’s özellikle hamburgerleri ve patates kızartmaları ile ünlü bir markadır. McDonald’s yetkililerine ulaşabileceğiniz 444 numaralı bir çağrı merkezi de bulunmaktadır.

Çağrı merkezi aracılığı ile McDonald’s’tan telefon ile sipariş verebilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz. 444 62 62 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ile birlikte dilerseniz online iletişim formunu da kullanarak McDonald’s yetkililerine ulaşabilirsiniz.


McDonald’s Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. McDonald’s çağrı merkezini arayarak siparişler ile ilgili de destek alabiliyorum. Yanlış ve hatalı adres verdiğim için ufak bir sorun yaşamıştım sıcağı sıcağına bu sorunu çözerek siparişimin güncel adresime ulaşmasını sağladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir