25 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Maymoda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 259 51 00

Kadın trendlerinin nabzını tutan, günümüzde trend kadın modasına uygun giyim sektörü alanında hizmet veren Maymoda, 2016 yılından bu yana internet üzerinden kadınlara yönelik en uygun fiyat garantisiyle beraber en kaliteli hizmet anlayışına sahip markalardan biridir. Her sezon birbirinden yeni, en uygun fiyatlarda özel giyim modelleriyle beraber kadınlara yönelik üst giyim, alt giyim, dış giyim, takım veya kombin modelleriyle beraber her zaman fark yaratan bir marka olmaktadır.

Kadın giyim noktasında en iyi şekilde moda nabzı tutan, iddialı ürünleri kadar müşterileriyle buluşan markada çeşitli kategorilere uyumlu şekilde moda kıyafetleri kadın giyim noktasında kadınlara özel beğenilere sunulmaktadır. Çeşitli giyim alanlarıyla beraber kadınların gardırobundan tutun da takı, aksesuar gibi çok çeşitli ürün satışlarıyla bilinen Maymoda, günümüzde binlerce ziyaretçiye sahip bir operasyonu yönetmektedir. İnternetten alışveriş noktasında kadınlara yönelik e-ticaret dünyası olarak alışveriş imkanını en güvenli ve kaliteli şekilde yaptırtmak ister.

Maymoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maymoda Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 259 51 00

Giyim alana dahil olmak üzere dış giyim konusunda pantolon, gömlek, tişört, etek gibi çeşitli ürün kataloglarına sahip olabilirsiniz. Bununla beraber ayakkabı kategorisinde de çok çeşitli günlük ayakkabılardan bot, çizmelere kadar birçok ürünleri sezona uygun olarak bulabiliyorsunuz. Böylesine geniş bir ürün yelpazesine sahip Maymoda müşteri hizmetleriyle görüşme yapacağınız telefon numarası sayfamızda yer almaktadır.

Herhangi bir soru, sorun ya da öneriler hakkında görüşmelerinizi dilediğiniz her zaman çağrı merkezine ulaşarak yapabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Maymoda.com web sitesi üzerinden kadın giyimleriyle ilgili tüm ürünlere ulaşabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz. Online olarak bir alışveriş sitesi ile ilgili ürünler hakkında sorunlarınız olduğunda, kargo süreçlerinde yaşanabilir her türlü sorunlara karşı görüşmelerinizi de müşteri hizmetleri telefon numarasından marka müşteri temsilcilerine ulaşarak görüşme yapabilirsiniz.

Ayrıca internetten sosyal medya hesaplarının da aşağıda yer aldığı gibi inceleyebilir, yazışma yapmanız gerek konuda ise yine aşağıda yer verilmiş olan e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz gibi telefon ya da e-posta yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Maymoda.com’un sitesi üzerinden iletişim kurmak istediğinizde, iletişim formunu doldurarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bunun için https://www.maymoda.com/iletisim bu adrese tıklamanız yeterli.

Maymoda İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

E-posta Adresi: info@maymoda.com

MAYMODA Facebook

MAYMODA Twitter

MAYMODA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!