14 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Maximum Kart, Türkiye İş Bankası tarafından oluşturulan bir kredi kartı çeşididir. Her geçen gün yeniledikleri kampanyaları, müşteri odaklı olarak yaptıkları promosyonlar, indirimler ve ek puanlar Maximum Kart’ı diğer kartlardan ayıran en önemli özellikler arasındadır.

Türkiye’nin en fazla kullanılan kredi kartları arasında yer alan Maximum Kart sayesinde ayrıcalıklı olarak alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş mağazalarında da avantajlı olarak alışveriş yapabileceğiniz Maximum Kart’ın aynı zamanda aidatsız olan çeşitleri de mevcuttur.

Maximum Kart’ın 0850 numaralı bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak kayıp çalıntı bildiriminde bulunabilir, kartınıza ait olan borcunuzu sorgulayabilir, istek, soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi de bildirebilirsiniz.

Maximum Kart çağrı merkezi iletişim telefonu numarası için 0850 724 0 724 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri kısa bir süre içerisinde çağrınıza yanıt verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!