22 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Mavi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502886284

Bir Türk markası olarak bildiğimiz Mavi Jean markası, Mavi adıyla ile birlikte 40 yıllık sektörde olan deneyimleriyle beraber İstanbul’da kurulmuş güvenilir markalardan biridir. Kuruluşu 1991 yılında ilk şubesi olarak İstanbul olmasıyla beraber bugün, küresel anlamda Türkiye dışında ihracat sunarak Kanada, Almanya, Rusya, ABD, Avustralya’nın da içerisine dahil olduğu toplamda 35 ülkede yer alıyor. Mavi, hizmetleriyle beraber global anlamda toplamda 440 Mavi mağazası ve 5500 farklı noktada da müşterilerine ulaşılabilir konusunda çözümler sağlıyor.

Kadın ve erkek dünyasında Jean ile tanışmanın farklı bir tonunu yakalama konusunda başarılı olan Mavi, müşterilerine her zaman en iyi şekilde alışveriş deneyimi sunuyor. Çözüm odaklı müşteri destek hattı olarak da Mavi müşteri hizmetleri hattına her zaman ulaşarak, bilgi veya destek alacağınız şekilde çağrı merkezinden her zaman destek alabilirsiniz.

Mavi Markası Ürünleri Nelerdir?

Mavi jeans Telefon Numarası: 08502886284

1996 yılında pazarın lideri olmayı Türkiye’de başaran Mavi, bugün 4086’dan fazla çalışanıyla beraber güçlü bir markadır. Türkiye’nin de dışına çıkmayı başarmış olup, dünyada da adından söze ettirmeyi başarmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk kategorisinde Jean başta olmak üzere giyim ve aksesuar gibi ana kategorilerde yoğun bir satış sağlıyor.

Giyim olarak jean, sweatshirt, ceket, mont, pantolon, eşofman altı, tişört ve gömlek türleriyle beraber hem kadın hem de erkek dünyasına bambaşka kalitede renk katıyor. Olası problemlerde, merak ettikleriniz veya isteklerinizle alakalı görüşme yapmak istediğinizde de Mavi çağrı merkezi ile doğrudan iletişimde geçebilir, 0850 nolu telefon numarasından da arayarak her zaman görüşme yapabilirsiniz.

Mavi Jeans Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Mavi Jean müşteri hizmetlerine telefon üzerinden ulaşmak istediğinizde her gün saat 08.00 ile gece saat 24.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konu hakkında hem destek hem de bilgi alacağınız gibi, tüm sorularınızın hızlı yanıt alması adına isterseniz Whatsapp Desteği ile de görüşme yapabilirsiniz. Müşteri destek hattı olarak Mavi iletişim numarası sayfamızda yer aldığı gibi olup, Whatsapp Desteği de aşağıdaki telefon numarası ile birlikte verilmektedir.

Mavi Jean Whatsapp Desteği Telefon Numarası: 908502886284

Çağrı merkezinin telefon numarası ile aynı olan Whatsapp Destek için başına 9 eklemenizle beraber mesaj gönderebilir ve Mavi Jean’in direkt olarak Whatsapp desteğinden bilgi, destek alabilirsiniz. Ayrıca Mavi’nin kendi internet sitesindeki form üzerinden de yine Mavi iletişim formunu kullanabilir; istek, öneri, şikâyet taleplerinizle birlikte Kartuş Kart, Mavi’nin fiziksel ve internet mağazaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mavi müşteri hizmetleri direk bağlanmanın bir diğer yolu telefon ile aramak. 0850 288 62 84 Mavi Müşteri hizmetleri numarasına çağrı yaparak ulaşabilirsiniz. Hafta içi 08.00-12.00 & 13.00-17.30 saatleri arasında ve cumartesi günü ise 09.00-12.00 & 13.00-14.30 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Mavi İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.mavi.com/bize-ulasin

Mavi E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eğer görüşmelerinizi yazılı şekilde e-posta üzerinden sağlamak isterseniz, iletişiminizi direkt olarak aşağıda yer alan Mavi’nin çözüm odalı eposta adresiyle kurabilirsiniz. Bu sayede hem güncel hem de güvenilir şekilde e-posta adresinde yer alan bilgilerle doğru desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Belirli sezonlarda aktif indirimler ve kampanyalar için aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarıyla birlikte Mavi’nin yeni reklamları, yeni kampanya ve özel indirimlerini kaçırmak istemiyorsanız, anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takibe alın. Bu sayede hem güvenilir hem de güncel şekilde olarak sosyal medya hesaplarıyla istediğiniz Jean’leri doğru kampanyalarla toplamış olursunuz.

Eposta Adresibilgi@mavi.com

MAVİ Facebook

MAVİ Twitter

MAVİ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!