Matmazel, Ankara’da 1991 yılında kurulmuş bir çanta mağazaları zinciridir. Ünlü markaların çantalarını müşterilerine sunan Matmazel aynı zamanda kendi üretimini yaptığı çanta ve cüzdan modellerini de müşterilerine uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan Matmazel, Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ankara, İstanbul, Konya, Eskişehir, İzmir, Adana, Antalya, Afyon, Diyarbakır ve Çanakkale gibi pek çok farklı şehirde mağazaları bulunan Matmazel’in ürün yelpazesi de son derece geniştir. Ürün yelpazesi arasında el çantaları, omuz çantaları, sırt çantaları, abiyeler, cüzdan, parfüm ve farklı aksesuar ürünleri bulunmaktadır.

Matmazel aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de bunan bir markadır. Çağrı merkezi ile müşterilerinin karşılaştığı tüm sorunları çözmeyi hedefleyen Matmazel, müşteri hizmetleri sayesinde geleceğe yönelik çalışmalarını da daha iyi bir şekilde planlayabilmektedir. Günün her anında ulaşabileceğiniz Matmazel çağrı merkezi sayesinde verdiğiniz siparişler hakkında detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim hakları hakkında destek alabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, istek, soru, görüş ve önerileriniz ile birlikte şikayetlerinizi de yetkililere bildirebilirsiniz. Matmazel çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 96 89 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!