Marshall Boya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 88 00

AkzoNobel markası altında hizmet veren kaliteli boya markası Marshall Boya, yıllardan beri ülkemizde tanınan boya markalarından biridir. Son yıllarda sağlamış olduğu faaliyetleri dışında reklam çalışmalarıyla beraber ön planda olması sayesinde müşteri kitlesine en iyi şekilde ulaşabilmeyi başarmaktadır.

En iyi müşteri memnuniyeti sağlayan boya markası aralarında yerini bulan marka, yılların verdiği tecrübesi sayesinde potansiyel müşterilerinin isteklerinin neler olduğunu bilen, buna göre küresel çapta en iyi teknolojilerle üretim hattını donatmayı başaran bir markadır. 1954 yılından bu yana Türkiye’de bulunan Marshall Boya, en iyi kalitede boya ve kaplama konusunda en iyi hizmeti sağlayan imkanlar sunar.

İç ve dış boya olarak birbirinden farklı çeşitleriyle beraber rahat uygulamaya sahip boya teknolojisinde yüzey hataları ve lekeleri gizleyen özellikli boyaları ile en iyi şekilde kaliteden yararlanabilmektesiniz. Çevre dostu olduğu gibi birbirinden farklı renkleriyle yaşamda her ev ve iş yerlerinde yeri olan Marshall Boya, dünyada değerli 500 firma arasında kendi ismini yazdırmayı başarmış bir boya markasıdır.

Marshall Boya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marshall Boya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 88 00

Marshall Boya müşteri hizmetleri numarası yukarıda gibidir. Herhangi bir soru ve soruna karşılık etkin bir çözüm arayışı konusunda doğrudan iletişime geçebileceğiniz, hızlı iletişime geçip görüşme yapacağınız marka sizlere istediğiniz konular hakkında detaylı bilgi verir niteliğinde yardımcı olur.

Dünyanın en iyi markası arasında ismini başarıyla yazdıran Marshall Boya, günümüzde aktif olarak boya ve vernik kategorilerinde yoğun ürünler çıkartan, kaliteli ürün sunan markadır. Bu konularda kısa sürede çözüm önerisi hedefi sunan marka, isteklerinizi karşılar konuda da iletişim numarası olarak çağrı merkezine her zaman ulaşmanızı ister.

Marshall Boya ile ilgili tüm soru, sorun, istek ya da öneri gibi konularda çağrı merkezini arayabilir, müşteri temsilcileriyle beraber görüşmeler yapabilirsiniz. Firmaya ait faydalandığınız hizmetlerde eksiklik ya da şikayetiniz olması halinde de çağrı merkezini arayarak hızlıca şikayetinizi bildirebilirsiniz.

İletişim Adresi: Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Tuna Caddesi No:1 41455 Kocaeli Türkiye

İnternet üzerinden online olarak iletişim kurmak için, Marshall Boya resmi sitesi olan https://www.marshallboya.com/tr/bize-ulasin adresinden hızlıca iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Marshall Boya Sosyal Medya Adresleri

MARSHALL BOYA Facebook

MARSHALL BOYA Twitter

MARSHALL BOYA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!