1954 yılında kurulan Marmarabirlik, sofralık zeytin yetiştirilmesi ve pazarlanması amacıyla kurulmuştur. Bölgede yer alan bütün zeytin üreticilerinin yardım ve dayanışması içerisinde kurulan Marmarabirlik bir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’dir. Türkiye’de zeytin sektörünün öncüsü olan zeytin markası Marmarabirlik, toplam 30.000’i aşkın kayıtlı zeytin üreticisine sahiptir.

Marmarabirlik’in; Gemlik, Mudanya, Orhangazi, İznik, Erdek, Edincik, Marmara Adası, Mürefte kooperatifleri bulunmaktadır. Marmarabirlik üretip satışını yaptığı ürünler ise şu şekildedir; Extra, Naturel, Sızma, Biber Dolgulu, Zeytin Ezmesi, Gold, Kuru Sele, Zeytin, Zeytin Yağı, Zeytin Ezmesi.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergileyen Marmarabirlik, Türkiye’nin en önemli isimleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır tarımcılığa sağladığı katkı ile dikkat çeken Marmarabirlik, Türkiye’nin dört yanındaki kooperatifleri ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Uygun fiyatlı satış yapan ve her kitleye ulaşabilmeyi başaran Marmarabirlik, lezzetli ürünleri ile Türk halkının zeytin ihtiyacını karşılamaktadır. Marmarabirlik’in aynı zamanda 0224’lü çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla Marmarabirlik ürünleri hakkında bilgi alabilir, kooperatifleri öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Marmarabirlik çağrı merkezine bağlanmak için 0224 449 00 10 numarasını tuşlayabilir veya resmi internet sitelerindeki iletişim formunu kullanarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!