Online ortamlarda kedi ve köpek maması satın almak isteyenler için hizmet sunan Markamama sitesinde onlarca farklı marka seçeneği yer almaktadır. Hayvan dostlarımız için en kaliteli ürünlere yer veren Markamama aynı zamanda uygun fiyat seçenekleriyle de insanların mamalara kolay bir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktadır. Kedi ve köpek maması üzerine hizmet veren Markamama’dan güvenilir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Site üzerinden belirlenen ürün seçeneklerini online olarak satın alabilmenin rahatlığını yaşarken aynı zamanda hızlı teslimat güvencesinden de yararlanabilirsiniz. Dönemsel olarak yapılan indirim kampanyaları sayesinde de en uygun fiyatlar üzerinden dilediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcıların özgür bir şekilde geniş ürün yelpazesi üzerinden seçim yapabilmelerine imkan sağlayan Markamama, kedi ve köpek sahiplerinin uygun seçenekleri tercih etmesine imkan sağlamaktadır. Müşterilerine daima kaliteli hizmet seçenekleri sunan ve hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam eden Markamama çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunmaktadır.

Markamama’nın çağrı merkezine bağlanmak için 0216 599 00 93 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden siparişleriniz ile ilgili destek alabilir, ürün detaylarını öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!