14 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Mapfre Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 755 07 55

Dünyanın birçok ülkesinde sigortacılık alanında hizmet veren Mapfre İspanya, Avrupa ve Amerika’dan sonra dünyanın birçok ülkesinde sigortacılık, asistan alanlarında ve finansal gibi birçok alanda hizmet vermektedir. İspanya temelli şirket, aynı zamanda İspanya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olarak tanımlanır. Dünya çapında büyük bir şirketin bugün 27 milyona hitap ettiği müşterisi bulunmaktadır. 27 milyondan fazla müşteriye dünyanın dört bir yanında toplamda 5524 ofisle birlikte hizmet veren bir markadır.

Ülkemizde de Mapfre grubu olarak birçok alanda hizmet bulunsa da temel olarak sigortacılık alanında hizmet sağlamaktadır. Tüm sigorta alanlarında kapsamlı bir ürün portföyü bulunan markaya ait soru ve sorunlarınızda Mapfre müşteri hizmetleri üzerinden çağrı merkeziyle görüşebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz.

Mapfre Sigortacılık Hizmetleri Nelerdir?

Bireysel ve kurumsal alanda sunduğu sigorta hizmetleriyle birlikte insanların yaşam boyunca güvenli yaşamalarına yardımcı olur. Bireysel olarak sunduğu sağlık, otomobil, konut, ferdi kaza, hayat sigortası ya da seyahat sigortalarından tutun da yat, iş yeri, elektronik cihaz sigortalarına kadar birçok çözümü bulunmaktadır. Aynı zamanda kurumsal sigortacılık alanında da hizmetleri şu şekildedir:

  • Sağlık sigortaları
  • Otomobil
  • Mühendislik (inşaat, montaj, elektronik cihaz vb. sigortaları)
  • İşyeri sigortası (ticari paketler, ofis sigortası, otel sigortası, akaryakıt sigortası vb.)
  • Nakliyat sigortası
  • Tekne – yat sigortası
  • Sorumluluk sigortaları
  • Tarıma dair tüm sigortalar
  • Özel risk sigortası ve seyahat sigortaları

Olmak üzere birçok sigorta türünü Mapfre ile birlikte alabilirsiniz. Herhangi bir sigorta türüne ait merak ettiğiniz ya da varlığını sorgulamak istediğiniz hizmetler hakkında da dilediğiniz gibi Mapfre iletişim numarası üzerinden müşteri destek hattına ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu sayede sigortacılık alanında kaliteli bir şirket, güvenilir bir marka ile çalışmak istediğinizde dünya genelinde adını duyurmuş ve faaliyetlerini sürdüren gerçek marka Mapfre Sigorta ile çalışabilirsiniz.

Mapfre Hasar destek numarası

Mapfre hasar ihbar Telefon Numarası: 0850 755 07 55

Sigorta alanında çeşitli ürün portföyü ile birlikte birçok çeşitlilikte hizmet veren marka, mal varlıklarınızın sigortalanmasından ofis ve iş yerlerinizin sigorta yapılmasına kadar birçok açıdan güvence içerisindedir. Aynı zamanda rekabetçi çözümlerle odaklı çalışan markanın aktif faaliyetleriyle birlikte birçok ülkede branşlara göre hizmet verdiği de bilinir. Ülkemizde de temelde sigorta ürünleriyle beraber fon yönetim faaliyetleri, yatırım faaliyetleri gibi alanlarda da aktif çalışmalar sürdürmektedir. Güçlü ve güvenilir bir sigorta şirketi olarak Mapfre çağrı merkezi ile iletişime geçmek için sayfamızda yer alan telefon numarasından dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim formu sayfasından da resmi yazışmalarınızı yapabilir ya da benzer şekilde genel müdürlüklerle iletişime geçmek adına yine bir aşağıda bulunan linki kullanarak Genel Müdürlük adreslerine, iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mapfre Tüm Genel Müdürlük İletişim Bilgileri: https://mapfre.com.tr/sigorta-tr/iletisim/bize-ulasin/

Mapfre İletişim Formu Adresi: https://form.mapfre.com.tr/iletisim/formlar/iletisim-formu

Mapfre İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aktif kampanyalar ve duyurular hakkında Mapfre sigorta şirketine ait tüm haberleri an ve an sosyal medyadan takip edin! Aşağıda yer alan sosyal medya hesapları 3 büyük platformda aktif bilgilerdir. Aynı zamanda resmi kanallarla iletişime geçmek istediğinizde de yine aşağıdaki e-posta adresini kullanarak Mapfre iletişim e-mail adresiyle doğrudan yetkili uzmanlarla görüşebilir, danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Mapfre İletişim Email Adresi: info@mapfre.com.tr

mapfre Facebook

mapfre Twitter

mapfre İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!