7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Mado 1850 yılında Yaşar Kanbur tarafından kurulmuş bir dondurma şirketidir. İlk olarak Yaşar Pastanesi ismi ile hizmet vermeye başlayan Mado, kısa bir süre içerisinde Türkiye geneline tanınan ve geniş bir kitleye hizmet vermeye başlayan marka haline gelmiştir. Dünya çapında bir markalaşma sürecine giriş yapan Mado, 1965 yılında Kahramanmaraş şehrinde buz fabrikasını açmıştır.

Ufak bir dükkan ile ticarete atılan Mado, daha sonrasında yeni teknolojilerden de yararlanarak dondurma üretimine başlar. Ünlü Kahramanmaraş dondurmasını aynı lezzeti ile saklamaya başlayan Mado, ilk pastanesini 1980 yılında Yaşar Pastanesi adı ile Trabzon Caddesi’nde kurmuştur.

Kahramanmaraş yöresinin kültürü olan meşhur dondurmasını servis eden Mado’nun şu an Türkiye’de dahil olmak üzere dünya çapında 365’ten fazla şubesi bulunmaktadır. Türkiye dışında Mado şubeleri Avustralya, Hollanda, Dubai, Beirut, Güney Kore, Kıbrıs, Çin, Katar, Suudi Arabistan, Irak, Yunanistan, Azerbaycan ve Almanya gibi ülkelerde bulunmaktadır.

Mado şubelerinde sadece dondurma değil aynı zamanda pasta, tatlı, kahvaltılıklar ve pizza ile krep gibi cafe lezzetleri de bulunmaktadır. Mado’nun çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 535 10 01 numarasını tuşlayabilirsiniz. Marka hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve önerilerde de bulunabilirsiniz. Mado müşteri temsilcilerine ulaşarak rezervasyon işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!