2007 yılında sektöre giriş yapan MacFit Spor Kulübü Türkiye’de İstanbul, Kocaeli, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Sakarya ve Eskişehir gibi illerde hizmet sunmaktadır. Fitness sektöründe hizmet veren MacFit, profesyonel eğitim kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla Türkiye’nin en iyi spor kulüpleri arasında yer almayı başarmıştır. Eğitmen kadrosuyla kısa süre içerisinde gelişmeyi başaran MacFit güvenilir bir şekilde spor yapabilmenizi sağlar.

MacFit aynı zamanda mobil uygulamalarıyla da farklı antrenman seçeneklerinden yararlanabilmenizi sağlar. Profesyoneller tarafından hazırlanan videoları inceleyerek spor ile ilgili önemli bilgilere de ulaşabilirsiniz. Uygulama ile birlikte 1 günlük MacFit deneme üyeliği de kazanabilirsiniz. Kişisel eğitmenler eşliğinde çalışabilmenizi sağlayan MacFit, size özel olarak hazırlanmış programlar sunar.

Eğitim süreci boyunca sizinle özel olarak ilgilenecek olan eğitmenler sayesinde hareketlerin doğru şekilde yapılması sağlanır. Kişisel eğitmenler sizin ilerleyişinizi yakından takip ederek ilerlemeleri düzenli olarak sizlerle paylaşmaktadır. MacFit’in çağrı merkezi iletişim numarası bulunmamaktadır. Ancak MacFit’e ulaşmak isterseniz resmi internet sitelerinde yer alan iletişim formunu kullanabilir veya resmi e-posta adreslerini kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!