Lumberjack Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 290 33 56

İtalya markası olan Lumberjack, köklü bir marka olarak 2012 yılında İtalya’da üretim ve ithalat sürecine başlayan ve daha sonrasında da Ziylan Grup tarafından satın alınarak bir Türk markası olarak değişiklik gösteren bir marka olmuştur. Milyonlarca kişiye her yıl kaliteli bir biçimde giyim sektörü içerisinde hizmet sunan, kullanan herkes tarafından da kalitesi bilinen Lumberjack, ayakkabılarıyla birlikte sektörde yön veren güçlü markalardan biri olarak bilinir.

Lumberjack ürünleri hakkında

Birbirinden farklı marka ayakkabı satışı bulunan mağazalarda Lumberjack ayakkabıları ve botlarının olmazsa olmaz olduğunu görmeniz mümkündür. Hem stil olarak hem de tarz olarak insanların ayaklarında rahat ve kaliteli bir ayakkabı hissetmek istediklerinde faydalanacakları kaliteli markalardan biri olarak tercih etmenizde yardımcıdır.

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak isteyen marka, günümüzde sweatshirt, eşofman takımı ya da tişört gibi ürünleriyle de her zaman hazır giyim dünyasında kaliteli ürünler üretmektedir. Hal böyle olunca olası herhangi bir durum karşısında Lumberjack çağrı merkezi ile görüşerek, bir müşteri olarak taleplerinizi bildirmek hakkınız ve isteklerinizi beyan edebilirsiniz.

Lumberjack Çağrı Merkezi Numarası

Lumberjack Telefon Numarası: 0850 290 33 56

Güçlü bir marka oluşu ile birlikte hem kadın hem de erkek ayakkabılarının yanı sıra çocuk ürünlerinde de yön vererek üretim sağlayan markanın genel olarak tüm ayakkabı modellerini doğrudan FLO mağazalarına gittiğinizde görmenizde mümkündür. Geniş bir ürün yelpazesi ile birlikte her zaman ihtiyaçlarınıza yanıt verecek üretimler sağlamaktadır.

Lumberjack erkek ayakkabıları, kadın ayakkabıları ve de çocuk ayakkabısı olarak satın aldığınız tüm ürünlerde tüm değişiklikler için Lumberjack iletişim numarası üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. İstediğiniz her zaman görüşeceğiniz çağrı merkezi destek hattı üzerinden hem değişim – iade süreçleri hem de benzer şekilde garanti süreçleri hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Aldığınız ayakkabı ya da diğer ürünlerle ilgili markaya ait ürünler hakkında sorularınızı doğrudan destek hattına sorabilir, telefonla anında ulaşabilirsiniz. Lumberjack müşteri destek hattı sayesinde kısa sürede en doğru çözümlerle karşılaşabilir ve en hızlı şekilde çözüm üretme konusunda yardımcı olan bu markanın ihtiyaçlarınıza uygun şekilde çözümleri kalıcı hale getirmesini de talep edebilirsiniz. İstediğiniz her zaman destek alacağınız Lumberjack müşteri hizmetleri ile anlık görüşebilir, sorularınızı sorabilir ve çözüm arayışında olabilirsiniz.

Lumberjack İletişim Posta Adresi: Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:24, Bağcılar / İSTANBUL

Lumberjack İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıdaki iletişim e-posta adresi üzerinden resmi yazışmalar yapabilir ya da müşteri destek hattına e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz her an görüşme yapacağınız çağrı merkeziyle birlikte en hızlı şekilde destek ve bilgi alabilirsiniz. Her an soru ve sorunlara karşı yanıt bulabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman hazır giyim ve ayakkabı dünyasında en iyi üretimler sağlayan Lumberjack markasının tüm sosyal medya hesaplarını da takibe alabilirsiniz. Aşağıdaki hesaplardan istediğinizi takip ederek Lumberjack kampanyaları, aktif duyuru ve yeni çıkardıkları ürünler hakkında ilk sizin haberiniz olabilir!

Lumberjack İletişim Email Adresi: mh@lumberjack.com.tr

LUMBERJACK Facebook

LUMBERJACK Twitter

LUMBERJACK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!