Lufian Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508118536

Hazır giyim sektöründe bir Türk markası olarak bildiğimiz Lufian markasının sahibi kim olduğu çok merak ediliyor ve araştırılıyor. Lufian markası, 1995 yılında Emin Gümüştepe ile Nuray Gümüştepe kardeşler tarafından kurulmuş bir şirkettir. Hazır giyim dünyasında tamamen erkek giyim olarak uzmanlaşmış olan markanın bugün onlarca marka ile ortak şekilde çalıştığı, onlara üretim yaptığını söylemek mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İlk akla gelen dünyaca ünlü markalar olarak Yves Saint Laurent, Hugo Boss, Laferfeld gibi markalar ile çalışmış ve bu markalara üretim yapmış olan Lufian bugün ise 1995 yılından süregelen şekilde mağazalaşmanın gücüyle beraber Türkiye’nin birçok yerinde açtıkları mağazalarla erkeklerin en iyi giyime yakışmasını sağlıyor.

Yılların getirdiği deneyimiyle beraber Lufian dış giyim, üst ve alt giyim, ayakkabı ve aksesuar çeşitleri olarak birbirinden farklı erkek giyim alanında modaya uygun şekilde üretime devam ediyor. İnternet mağazasından da kolaylıkla alışveriş yapabilir ve güvenli bir şekilde alışverişin tadına varabilirsiniz. Bugün markanın internet sitesinden yapacağınız ilk alışverişlerde %10’dan %50’ye varan indirimleri yakalayabilirsiniz. Olası tüm sorularınızda da isterseniz Lufian müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi – destek alarak görüşme halinde olabilirsiniz.

Lufian’dan Sipariş Verdim, Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Lufian markasının kendi internet sitesinden yaptığınız alışverişlerde çok rahat şekilde kargolarınızı takip edebilirsiniz. Bunun için https://www.lufian.com/siparis-takip adresi üzerinde bulunan e-mail ve telefon numarası ile birlikte sipariş numarası girerek hızlıca kargonuzun nerede olduğuna dair öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Siparişler Kaç Günde Geliyor?

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişlerde siparişlerin size ulaşma hızı ortalama 3 gündür. Sürat Kargo ile gönderimler sağlanırken bu konuda oldukça titiz davranan markanın siparişinizle ilgili oluşacak her türlü soru, sorun veya benzer süreçlerde Lufian çağrı merkezi telefonla arayarak bilgi almanızı sağlıyor. Sayfamızda yer alan Lufian markasının kendi çağrı merkezi tel no ile arama yaparak hızlıca siparişinizle ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Lufian.com üzerinden yaptığınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Eğer 150 TL’yi aşamazsanız 17 TL kadar bir kargo ücreti çıkartılır ve bunu ödeyerek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. İndirim dönemlerinde de harika kıyafetler satın alarak siz de Lufian markasının gücünü arkanıza alın.

Siparişiniz Size Ulaşmaz ya da Sorun Yaşarsanız Ne Yapmalısınız?

Bu konuda öncelikle genel geçer bir konuda sorun yaşıyorsanız konuyla ilgili Lufian’ın kendi internet sitesinde sipariş ve teslimat sayfasını inceleyebilir, merak ettiğiniz pek çok konuya dair cevap bulabilirsiniz. Bunun dışında ise 0850’li telefon numarasından da marka ile görüşerek bilgi ve destek alabilir Lufian iletişim numarası ile markaya hızlıca ulaşarak taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Lufian Mobil Uygulaması ve Sosyal Medya Hesapları

App Store, Google Play ya da AppGallery üzerinden uygulamaları indirerek alışverişlerinize özel indirimler, dönemsel indirimle olduğunda haberdar olma gibi özel pek çok konuda hızlıca araştırma içine girmeden bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulama ayrıcalıkları dışında aşağıda yer alan sosyal medya hesapları üzerinden de isterseniz anında iletişimde olabilir, bu sayede sezonluk indirimleri de takip edebilirsiniz.

LUFİAN Facebook

LUFİAN Twitter

LUFİAN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!