Logitech Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İsviçre merkezli olan Logitech 1982 yılında kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Logitech markası, bilgisayar ve elektronik ortam aygıtları için parça ve aksesuar sunmaktadır. Bilgisayarlar için üretilen çevre aygıtları son derece ünlüdür. Dünya çapında en fazla kullanılan ürünleri sunan Logitech, ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Ürettiği ürünlerde sürekli aynı kalite çizgisini koruyabilen Logitech, dünyanın en büyük parça üreticileri arasındadır. Tablet klavyeleri, tablet kılıfları, akıllı telefon aksesuarları, mouselar, klavyeler, ses ve görüntü ürünleri, gamepadler, bluetooth kablosuz hoparlörler, surround ses sistemleri, bilgisayar hoparlörleri, konferans kameraları ve web kameraları gibi pek çok farklı ürün Logitech tarafından üretilmektedir.

Logitech’in Türkiye’de herhangi bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmamaktadır. Logitech ile iletişime geçmek istiyorsanız Logitech destek birimlerine online olarak ulaşmayı deneyebilirsiniz.


Logitech Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Logitech çağrı merkezinden neden yararlanamıyoruz ki bu kadar büyük bir markanın niye çağrı merkezi yok acaba ülkemizde. Hizmetleri ve ürünleri çok kaliteli ama şu çağrı merkezi işini de bir çözmeleri gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir