LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Profesyonel iş dünyasındaki kişilerin bir araya geldiği sosyal ağ platformu LinkedIn, 2003 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya çapında tanınan ve milyonlarca kullanıcısı olan LinkedIn, her geçen gün  daha fazla kişi tarafından kullanılan bir sosyal ağ olmaktadır. 2016 yılından beri Microsoft’un sahibi olduğu LinkedIn içerisinde Türkçe ile birlikte 20 farklı dilde hizmet verilmektedir.

Toplam 500 ülkede yer alan 434 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren LinkedIn’in çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. LinkedIn ile ilgili yaşadığınız sorunlar ya da belirtmek istediğiniz görüşler için LinkedIn’in resmi yardım merkezinden yararlanabilirsiniz. Yardım merkezi ile iletişime geçtiğiniz zaman kısa süre içerisinde taleplerinize geri dönüş sağlanır.


LinkedIn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Bu büyük markaların ve isimlerin ülkemizde çağrı merkezi olmaması bence büyük bir sorun. LinkedIn milyonlarca kullanıcıya sahip bu ülkeden ama nedense çağrı merkezi yok ve müşteri hizmetlerine ulaşmak için farklı yollar denemek zorunda kalıyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir