6 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 65 43

Dijital ve elektronik dünyası, her geçen gün insan hayatı ile bu kadar içli dışlı oluşu sayesinde teknoloji markalarının da ne kadar büyüdüğünü görüyor ve biliyoruz. Bu markalardan biri de LG Mobile olmaktadır. Dünyanın en büyük markaları arasında olan, 1947 yıllarında kuruluşuyla beraber günümüze kadar elektronik cihazların üretimi noktasında destek sağlayan bu marka, Türkiye’de de aktif rolü ile oldukça güçlü bir pazara sahiptir.

LG servis iletişim numarası

Akıllı telefonlardan tutun da teknolojik TV’lere kadar birçok alanda aktif olarak bulunan LG markası çağrı merkezine dilediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. LG çağrı merkezi desteğiyle beraber istediğiniz her zaman müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilir, alışveriş deneyimlerinizden tutun da satın aldığınız elektronik cihazlarınıza kadar birçok konuda destek ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Çözüm istediğiniz konularda ise LG servis çağrı merkezi yetkilileriyle yapacağınız tüm görüşmelerde olumlu sonuç alabilirsiniz.

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

LG çağrı merkezi ile istek, soru ya da öneri gibi konularda basit bilgiler ileterek, çözüm bekleyebilirsiniz. LG servis müşteri temsilcileri telefon numarası ile beraber doğrudan görüşme yapabilir ve soru, sorun ya da alışverişlerinizle ilgili konularda destek alabilirsiniz. LG müşteri hizmetleri telefon desteği sayesinde her an her zaman için sorunlar ya da şikayetler hakkında da bilgi paylaşabilir, bunun için aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 65 43

LG Şikâyet Hattı

LG iletişim numarası ile beraber tüm istek ya da şikayet konularında istediğiniz gibi görüşmeler yapabilir, müşteri temsilcilerine konularınızı paylaşabilirsiniz. 70 yılı aşkındır hizmet verdiği sektör içerisinde köklü bir firma oluşu dışında tecrübeleriyle beraber her zaman müşteri hizmetleri konusunda en iyi desteği verebilen bu marka ile beraber iletişim bilgilerinden direkt şikayet bilgisi paylaşabilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden yapacağınız görüşmelerde, tamamen istek ve sorularınızı yöneltebilir ya da alışveriş sonrasında olumsuz deneyimleriniz varsa bu olumsuzlukları anlatarak çözüm önerilerinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

LG İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

LG markası, sadece ülkemizde değil dünyada da en büyük teknoloji markalarından biridir. Bu nedenle LG çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmede bir süre bekleme süreciniz de olabilir. Bu gibi durumlarda yoğunluktan dolayı sizi bekleten markaya hızlı bir şekilde ulaşmak, LG teknolojik ürünleri hakkında duyuru ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için isterseniz sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

LG Destek E-posta ve Destek İçin: https://www.lg.com/tr/destek/email  

LG Facebook

LG Twitter

LG İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!