23 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: SADECE EPOSTA.

Son yıllarda tüketim toplumunun artık ikinci el dünyaya yönelmesiyle beraber hem ürünlerin pahalılaşması hem de ürünlerdeki beklentilere göre pek çok eşyanın artık uzun ömürlü kullanılması sayesinde insanlar, çok daha hesaplı olması amacıyla almak istedikleri ürünleri eğer kişisel bir ürün değilse ikinci el olarak da değerlendiriyorlar.

Bu anlatıma uygun şekilde gerektiğinde kendiniz ikinci el ürün satışı ile ilgili destek almak istediğinizde gerekse de siz bir ikinci el ürün almak istediğinizde ulaşabileceğiniz marka, kullanacağınız uygulama olarak Letgo markasını kullanabilirsiniz.

Letgo, bugün Türkiye’de ikinci el eşyaları hem alım hem de satım süreçlerinin uygulandığı markalardan biri olarak dünyada bilinir. En hesaplı şekilde alışverişlerinizi yapabilmeniz için, çevrenizde araştırdığınız ürünleri satan, yine çevrenizde çeşitli ürün satışını yapan insanların ne gibi ürünler sattığını bulabilir ve anlık görüntüleyebilirsiniz.

Letgo Sitesinin Çağrı Merkezi Var mı?

2015 yılında tüm dünyaya yayına başlayan Letgo, Türkiye’de de hizmet vererek bugün ülkemizde en büyük ikinci el alışveriş platformu olarak biliniyor. Fakat insanların merak ettiği ve iletişimde olmak istedikleri Letgo iletişim numarası nedir ve çağrı merkezine nasıl ulaşılır? Konusunda araştırmaları ne yazık ki olumsuz kalıyor. Çünkü Letgo’nun bir müşteri hizmetleri desteği bulunmuyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Letgo Nasıl Çalışır?

Letgo çalışma sistematiği çok kolaydır. Standart olarak kendi sunduğu sloganı “çek, yükle, mesaj at, letgo ile kolay al ve sat” dünyasıyla beraber Türkiye’de en büyük ikinci el eşya alım süreçlerinde yararlanacağınız bir marka olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz eşyaların başlığını, açıklamasını kendinize göre girebilir ve sonrasında da fotoğraflarını yükleyip ürünü istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Adres olarak belirlediğiniz konum ve çevresinde görüntülenecek olan ürününüz, eğer bir alıcı tarafından talep görürse sizlere direkt olarak mesaj ile dönüş sağlanacaktır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Letgo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Günümüzde olası sorunlara karşı ikinci el elektronik ürünlerinden mobilyaya, pek çok diğer eşyalara kadar çeşitli eşyalar için Letgo müşteri hizmetleri sadece e-mail üzerinden görüşme sağlamaktadır. Aşağıda paylaşılan email ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında ise Letgo, 2015 yılından bu yana hem web sitesi hem de mobil uygulama ile beraber ikinci el alışveriş platformu olarak destek sağlıyor.

Bugün bu markanın desteklediği dillere baktığımızda ise Türkçe dışında İngilizce, İspanyolca, Çekçe, Hırvatça, İtalyanca, İsveççe ve Norveççe dillerinin tamamını desteklemektedir.

Letgo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan tüm sosyal medya hesaplarıyla beraber Letgo iletişim hattı olarak e-posta ile birlikte ulaşabilirsiniz. Letgo çağrı merkezi olmadığından dolayı yaşayacağınız olası merak edilen soruların tamamına https://www.letgo.com/tr-tr/help adresinden soru – cevap yaptıkları, en çok merak edilen soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Letgo E-posta Adresi: info@letgo.com

LETGO Facebook

LETGO Twitter

LETGO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!