Letgo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Artık ihtiyacınız kalmayan, eski eşyalarınızı ne yapacağınızı bilmediğiniz durumlarda yardımınıza Letgo koşuyor. Artık gereksiz olarak düşündüğünüz, işinize yaramayan eşyalarınızı ilan ekleyerek satabileceğiniz bir yer var.

Başlangıçta yalnızca mobil platformlara hizmet veren sistem, kısa bir süre sonra bilgisayardan da kullanılabilir hale geldi. Aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olması durumunda firmadan önce satıcıyla görüşme sağlamalısınız.

Letgo’nun herhangi bir çağrı merkezi numarası yer almamaktadır. Firma satışlarda yalnızca aracılık hizmeti görmektedir. Uygulama kullanımı veya alışveriş işlemleriniz sırasında yaşamış olabileceğiniz olası sorunlar hakkında Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Muhtemel tüm sorunlara yanıt verilen bu sayfada, aradığınız cevaba ulaşmakta zorlanmayacaksınız.

Letgo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Sayfası:

Letgo Yardım Merkezi

Letgo Teknik Destek Yardım Sayfası:

Letgo İletişim Formu

Ayrıca yorum bölümümüzden sorularınızı sorabilir, en kısa zamanda yanıt alabilirsiniz. Size yardım etmekten memnuniyet duyarız.

Bir önceki yazımız olan Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizde pull and bear 444 lü iletişim numarası, pull and bear canlı destek ve pull and bear direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir