31 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Lenovo Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 02124670122

Çin’de kurulan birçok teknoloji markasından biri olan Lenovo, dünyada en büyük bilgisayar üreticisi olarak bildiğimiz markalardan biridir. Kuruluş yılı 1984 olup, Çin’in Pekin şehrinde kurulmuştur. Bugün dünyada en büyük akıllı telefon üreten, bilgisayar, tablet ve çeşitli donanımlarıyla beraber üretim noktasında büyük bir şirket olmasıyla beraber dünyaya açılmasıyla beraber 37 yıllık bir serüvene sahiptir.

Lenovo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0 212 912 0134 (Lenovo Akıllı Telefonlar Destek Hattı)

0212 912 0134 (Think Markalı Olmayan Ürünler)

444 0 426 (Think Markalı Ürünler)

2014 yılındaki araştırmaya göre 60 binin üzerinde çalışanı olmasıyla beraber Lenovo, bugün dünyanın dört bir yanında en büyük markalarından biridir. 160’tan fazla ülkeye ürettiklerini ürünleriyle beraber büyük bir sermayeyi piyasada döndüren marka, pek çok açıdan teknoloji konusunda hayal edilen her şeyi başaran ve insanlara yenilikçi bakış açısıyla beraber hizmet veren bir şirkettir. Lenovo müşteri hizmetleri üzerinden iletişim sağlayıp telefon ile bağlantı kurabilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınıza yanıt bulacağınız gibi müşteri hizmetleri desteğiyle beraber Türkiye’de de satış öncesi ya da sonrası destek alabilirsiniz. Akıllı telefon, bilgisayar ve tablet gibi pek çok konuda hem servis desetği hem de çözümleriyle beraber Lenovo, aranan ve en iyisi olma konusunda ilerleyen bir marka olarak günümüzün doğru markalarından biridir.

Lenovo Servis ve Garanti Süreçleri Nedir?

Lenovo ürünlerinden faydalandıktan sonra tüketicilerin hakkı olan garanti süresi 2 yıl boyunca devam eder. Lenovo markalı pil ve dijital kalemlerde ise garanti süresi 12 ay olarak kabul edilir. Yasal olarak servis ve garanti kapsamı içerisinde onarım süresi azami olarak 20 iş günü olarak belirlenir. Servis faaliyetlerinde ise ortalama süre çok daha kısa olup genel olarak pek çok konuda 2 – 5 gün içerisinde sorunlara karşı çözüm üretebilmektedir.

Lenovo yetkili servislerine ulaşarak siz de bu konu hakkında bilgi, destek, ön bilgi alarak dilediğiniz her zaman geniş bir destekten faydalanabilirsiniz. Olası tüm konulara karşı da Lenovo iletişim numarası üzerinden de birebir iletişimde olabilir, müşteri destek hattıyla görüşebilirsiniz.

Lenovo Müşteri Destek Merkezi Adres Bilgileri

Bilgisayar, tablet ya da telefon ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızda birebir müşteri destek merkezleri olarak Lenovo Türkiye adres bilgisi aşağıdaki gibidir. Tüm teknik destek ve servis süreci konusunda da yine doğrudan müşteri destek merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

Lenovo Türkiye Ofis Adresi: Palladium Tower İş Merkezi Barbaros Mah. Kardelen Sok. No:2 Kat :3 Ofis No:13 34746 Ataşehir, İstanbul

Lenovo E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan sosyal medya hesapları da yine Lenovo Bilgisayar markasının tüm Türkiye operasyonunu tanıtan hesaplarıdır. En büyük sosyal medya sitelerinde yer alan bu hesaplarla iletişimde kalabilir ve markanın tüm kampanyası, duyuru ve indirimlerine dair de bilgilendirme desteğinden faydalanabilirsiniz. 

LENOVO Facebook

LENOVO Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!