League of Legends yüksek tempolu rekabete dayalı strateji oyunu sevenlerin en fazla tercih ettiği oyunlar arasında yer almaktadır. Online olarak oynayabileceğiniz League of Legends sayesinde heyecanlı savaşlara katılabilir ve rekabetçi ruhunuzu oyun içerisine yansıtabilirsiniz.

Türkiye’de de aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends özellikle de yüksek meblağlar sunduğu turnuvalarıyla da dikkat çekmektedir.

Her yıl düzenlenen onlarca turnuva ve final karşılaşmalarında milyon dolarlık ödüller dağıtılmaktadır. Türk oyuncularının da e-spor dünyasında yer alabilmesini sağlayan ve ülkemizdeki e-spor kültürünün gelişmesini sağlayan League of Legends’ı oynamak tamamen ücretsizdir.

Oyun içi satın alımlar ile karakterlerinize yeni kostümler alabileceğiniz oyunda parayla satın aldığınız herhangi bir eşya veya güçlendirme oyun içerisinde diğer oyunculara karşı üstünlük kurabilmenizi sağlamamaktadır.

Göğüs göğüse çarpışabileceğiniz küçük çatışmalardan 5’e5 heyecanlı çarpışmalara kadar farklı oyun stilleri ve haritalar sunan League of Legends son yılların en fazla oynanan ve milyonlarca kişi tarafından beğenilen online oyunları arasında yer almaktadır.

League of Legends oyununun herhangi bir çağrı merkezi bulunmamaktadır. Ancak oyunun resmi internet sitesinde yer alan destek merkezi bağlantısını kullanarak müşteri temsilcilerine ve teknik ekibe ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!