1935 yılında Armand Petitjean tarafından Fransa’da kurulan Lancome, kozmetikten ziyade parfüm pazarına atılmak amacıyla ilk faaliyetlerine başlamıştır. Fransa’daki Lancosme yöresi ve Le Chateau’deki Lancosme kalesinden ismini alan ünlü marka Fransız kültürünü ve tarihini sembolize eden bir markadır.

İlk girişimini Belçika’nın başkenti olan Brüksel’de yapılacak bir fuarda sergileyen ünlü marka, fuara 5 farklı parfüm tasarımıyla katılıyor. Fuar için tasarladıkları parfümlerin beğenilmesinden sonra marka parfüm sektörüne ilk adımlarını atıyor.

Tasarladığı parfümler ile adından sık sık söz ettiren marka sıra dışı parfümlerinin yanı sıra kozmetik ürünleri ve cilt ürünleriyle de üretimlerine devam ediyor. 1964 yılına gelindiğinde ise Fransız markası olan L’Oreal grubuna katılan marka müşteri kitlesini genişletmeye başlamıştır.

Müşterilerini özel hissettirebilecek parfümler üreten marka, günümüzde dünya çapında en fazla tercih edilen parfümleri tasarlıyor. Şişe tasarımları ve parfüm isimleriyle de dikkatleri üzerine çeken marka müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor.

Lancome markasının müşteri hizmetleri numarası, e-posta adresi ve online iletişim formu da bulunmaktadır. 0850 211 98 55 numarasını tuşlayarak Lancome markasının müşteri hizmetlerine bağlanabilir veya resmi internet sitelerini ziyaret ederek sitede yer alan e-posta ile iletişim formu üzerinden de müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!