Lalegül TV Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

26 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Lalegül TV, 2014 yılında resmi olarak yayın hayatına başlamış bir televizyon kanalıdır. İsmailağa Camiası ile yakın olan Lalegül TV, Türksat uydusunda yayınlarına devam etmektedir. Kanalın programları arasında vaaz ve sohbet programları bulunmaktadır. Vaazları ve sohbetleri ile tanınan Cübbeli Ahmet Hoca’da bu kanalda programları sürdürmektedir.

Tefsir dersleri de Lalegül TV içerisinde yayınlanmaktadır. Özgün ve farklı dini içerikli sohbet programları ile dikkat çeken Lalegül TV, yüksek görüntü kalitesi ile yayın yapmaktadır. Her gün istediğiniz sorulara cevap bulabilmek, dini sohbet programları ve soru cevap programlarını izleyebilmek isterseniz Lalegül TV sizler için ideal bir kanal olacaktır.

Lalegül TV’nin resmi çağrı merkezini kullanarak kanal yetkililerine ulaşabilir istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Lalegül TV çağrı merkezi için 0212 435 50 50 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Lalegül TV Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Lalegül TV yetkilileri telefonlara hiç bakmıyor. Kaç defa aramamıza rağmen bir türlü numarayı düşüremedik bunun sebebi ne olabilir ki acaba? Verdiğiniz numara çalıyor ama açan yok açsalar da bekletip sonra hattan alıyorlar. Enteresan gerçekten…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir