28 yılı aşkın süredir hizmet sunan bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk, kredi başvuruları ve yatırım ayrıcalıkları ile adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Katılım bankası olan Kuveyt Türk, faiz konusunda güvenilir bir adres arayan kişilerin de ilk tercihleri arasında yer alıyor. Altın yatırımı yapacak olan kişilere farklı avantajlar sunan Kuveyt Türk, yurtiçi ve yurtdışında aktif bir şekilde hizmet sunuyor.

Her gün daha da büyüyen ev, taşıt ya da ihtiyaç kredisi gibi farklı seçenekleri faizsiz olarak sunan Kuveyt Türk, yenilenmiş yüzü ile sadece şubeleri aracılığıyla değil, internet bankacılığıyla da hizmet sunmaktadır. Mobil bankacılık hizmeti de sunan Kuveyt Türk sayesinde hesabınızı istediğiniz her an her yerden görüntüleyebilirsiniz.

Altınlarınızı değerlendirmek istiyorsanız ve bekletmek istemiyorsanız gerçekten yatırım yapmak gibi hayalleriniz var ise Kuveyt Türk’e başvurabilir ve kendinize ait bir altın hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınız ile birlikte altınlarınızı katlamak isterseniz bankanın size sunduğu avantajları dikkatli bir şekilde incelemeye başlayabilirsiniz.

İnternetten ve cepten ulaşabileceğiniz bankadaki havale ve EFT gibi işlemler için işletim ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Kuveyt Türk çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 123 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!