Kütahya Porselen 1970 yılında temelleri atılan köklü bir firmadır. Gelişim ve değişime verdikleri özen sayesinde dünya genelinde porselen üretiminde öncü konuma gelmeyi başaran ünlü firmanın ülkemizde 35 mağazası yer almaktadır. Porselen yemek takımları ve aksesuarlar ile hizmet sunan Kütahya Porselen ev takımları kategorisinde yemek takımı, kahvaltı takımı, yemek seti, ikram takımı ve mini setler gibi farklı ürünler de sunmaktadır.

Dekoratif stillere uyum sağlayabilecek ürünler sunan Kütahya Porselen şık tasarımlı ve işlevsel özellikli ürünleri ile dikkat çekmektedir. Misafirlerinizi ağırlarken de güzel bir sunum yapabileceğiniz Kütahya Porselen ürünleri farklı renk çeşitlerine sahip ürünler de sunmaktadır.

Ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten ünlü firma yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerini her zamanki hassasiyeti ile yönetmektedir. Pek çok farklı ülkeye ürünlerini sunan Kütahya Porselen gerçekleştirdiği işbirlikleri sayesinde zincir mağaza ve marketlere de ürünlerini ulaştırabilmektedir.

Kütahya Porselen markasının genel müdürlük ve müşteri ilişkileri numarası da bulunmaktadır. Kütahya Porselen genel müdürlüğüne bağlanmak isterseniz 0274 225 01 50 numarasını tuşlayabilir müşteri hizmetleri için ise 0274 266 25 11 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!