30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Kütahya Porselen 1970 yılında temelleri atılmış ünlü bir firmadır. Değişim ve gelişime gösterdikleri ilgi sayesinde kısa süre içerisinde dünya genelinde porselen üretiminde lider olmayı başarmıştır. Türkiye’de 35 mağazası bulunan Kütahya Porselen, ev takımları kategorisinde yemek takımları, kahvaltı takımları, yemek setleri, ikram takımları ve mini setler de sunmaktadır.

Zevkinize göre farklı ürünler bulabileceğiniz Kütahya Porselen’in her bir ürünü dekoratif açıdan son derece şık olabilecek şekilde üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve renk seçeneği sunan Kütahya Porselen, ülkemizdeki ve yurtdışındaki faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Kütahya Porselen çağrı merkezi telefon numarası, müşteri ilişkileri ve genel müdürlük iletişim numarası ve mail adresleri bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Kütahya Porselen ev ürünler ve ev takımları kategorisinde yemek takımları, kahvaltı takımları, yemek setleri, ikram takımları ve mini setler şeklindedir üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pazarlama & İhracat Müşteri İlişkileri Telefon Numarası
Telefon/Faks: +90 (274) 266 25 11
Adres: 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 6.CADDE NO:13 43100 KÜTAHYA
E-mail: musteri@kutahyaporselen.com.tr

Muhasebe & Genel Müdürlük

Telefon: +90 (274) 225 01 50
Faks: +90 (274) 225 01 56
Adres: ESKİŞEHİR YOLU 8.KM 43100 KÜTAHYA
E-mail: iletisim@kutahyaporselen.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!