Bebek ürünleri konusunda sektör lideri olmayı başaran Kraft, anne ve babaların bebeklerine gösterdiği hassasiyetin farkında olman bir markadır. Her alanda bebekleri düşüren ünlü marka bebeklerin ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri en konforlu ve en güvenilir şekilde sunmaktadır.

Avrupa standartlarında üretilen ürünleri piyasaya sunan Kraft, bütün ürünlerindeki üst düzey kalite ve konforu ile ailelerin dikkatini çekmektedir. Rakip markalara göre bir adım önde olmayı başarabilen Kraft, 33 yılı aşkın süredir anne ve babalara sunduğu bebek ürünleriyle hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bebek telsizlerinden, araba koltuğuna kadar farklı ihtiyaçlar için ürün sunan Kraft’ın ürün yelpazesi son derece geniştir. Bebek ürünleri konusunda A’dan Z’ye hizmet sunan Kraft, bebeklerin gelişim koşullarını ön planda tutarak üretim yapmaktadır. Bebeklere her şart altında en iyisini sunabilmek isteyen ailelerin tercihi olan Kraft, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla herkesin beğenisini kazanmıştır.

Kraft merkez ofisi ve teknik servisi telefon numarası ile birlikte mail adresi gibi iletişim bilgileri de bulunmaktadır. Müşterilerine çağrı merkezi üzerinden hizmet sunan Kraft’ın çağrı merkezine ulaşarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Kraft çağrı merkezine bağlanmak için 0212 696 95 41 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!