Korkmaz çağrı merkezi Telefon Numarası: 02163646297

Türkiye’de paslanmaz mutfak aletleri ve ev aletleri denilince akla gelen en önemli isimlerden biri olan marka da Korkmaz markasıdır. Korkmaz mutfaklarınızın paslanmaz çelik tencerelerini üreten, pişirme tencerelerinden küçük ev aletlerine, mutfak gereçlerinden sofra ürünlerine kadar birçok ürünleri, yeni evlenen çiftlerin çeyiz ürünlerine kadar fırsat ürünler ve fiyatlarıyla beraber sunan markalardan biridir.

1972 yılında 50 metre kare kadar küçük bir atölyede kurulan Korkmaz, o günlerden bugünlere büyürken ilk üretimleri olan çay tabağı, çay kaşığı veya sürahi gibi ürünlerdir. Daha sonrasında 100’e yakın ihracat yapmasıyla ve yılda ortalama 7 milyona yakın ürün üretmesiyle birlikte bugün 1250’den fazla çalışana sahip bir marka olmuştur. Türkiye’de en büyük markalardan biri olurken, dünyada da ismi bilinen Türk markaları arasında yerini almıştır.

Korkmaz Fabrikası nerede?

Türkiye’de bugün 3 fabrikaya sahip marka, 75 bin metre kare alana sanayi kuruluşu şeklinde konumlandırdığı fabrikalarıyla beraber toplam üretimin %73’ü pişirme grubunda olup %20’ye yakını elektrikli mutfak aletlerindedir. Geriye kalan %8 gibi bir oranda ise sofra ürünlerini üreterek halka hizmet vermektedir.

750’nin üzerinde yurtiçi ve yurtdışı bayileriyle birlikte Türkiye’de 45 mağazası bulunan Korkmaz müşteri hizmetleri ile birlikte yeni alacağınız mutfak eşyalarınızda, tüm pişirme ürünlerinizle ilgili yenilemelerde faydalanabilirsiniz. Köklü bir marka olması ve bugün 50 yılı aşkın süredir tecrübesiyle beraber hizmet sağladığı bu sektörde her zaman en iyi kaliteyi görebilir, en iyi hizmetten faydalanabilirsiniz.

Korkmaz Online Alışveriş İmkânı Var mı?

Korkmaz Store olarak kendi internet sitesi üzerinden her türlü alışverişi online şekilde de yapabilirsiniz. Herhangi bir zamanda ürünlere bakabilir, göz atabilir ve istediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Online alışverişe dair tüm soru ve sorunlar, hatta tüm şikayetleriniz için hafta içi 08.30 – 17.30 saatleri arasında Korkmaz çağrı merkezi telefon numarasını tuşlayabilir, destek alabilirsiniz.

Korkmaz Satış Sonrası Hizmetler Telefon Numarası: 444 01 47

Satış sonrası destek için yukarıda yazan 444’lü telefon numarasını arayabilir ve bilgi, destek alacağınız gibi önerileriniz varsa temsilci yetkililere de paylaşarak bilgi aktarabilirsiniz. Pişirme ürün gruplarından sofra ürünlerine kadar birçok ürünlere ait tüm kataloğu da internet sitesinde görebilirsiniz.

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Korkmaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02163646297

İnternet sitesinden ulaşacağınız online Korkmaz katalog sayfasıyla beraber müşterilerine her zaman önem ve değer veren markanın tüm ürünlerine göz atabilirsiniz. Arama yoğunluğuna göre dilerseniz çağrı merkezini veya satış öncesi destek için sabit numarayı da arayabilir, müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri tarafından alacağınız hizmet sayesinde istediğiniz gibi önerileriniz, sorularınız ya da şikayetlerinize dair her şeyi paylaşarak, destek alabilirsiniz. En yakın şekilde ilgilenilecek olan çözüm odaklı müşteri temsilcileri, problemlerinizin tamamında da destek sağlayabilir olacaktır.

Korkmaz Firma Adresi: EMEK MH. ORDU CD. NO:30 SANCAKTEPE İSTANBUL

Korkmaz İletişim Formu Adresi: https://www.korkmazstore.com.tr/iletisim

Korkmaz İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Paslanmaz ve dayanıklı ev aletleriyle beraber her zaman mutfaklarınızı güçlü tencerelerle ve diğer pişirme ürünleriyle dolduracağınız Korkmaz ürünleri konusunda kampanya, aktif indirimler ve dahası için sosyal medya hesaplarını takibe alın. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından markanın tüm ürünlere ait yenilenmiş haberlerini ve kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Korkmaz İletişim Email Adresi: onlinedestek@korkmaz.com.tr

KORKMAZ Facebook

KORKMAZ Twitter

KORKMAZ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!