İlk temellerini 1951 yılında “Şen Saatçi” ismi ile atan ünlü marka 2001 yılına gelindiğinde ismini “Konyalı Saat” olarak değiştirmiştir. Konyalı Saat Sanayi ve Tic. A.Ş. ve Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş. ortak atılımı olan Konyalı-Ersa Mağazacılık A.Ş. markası günümüzde Türkiye’de 8 ayrı şehirde 22 ayrı mağazasıyla hizmet sunmaktadır.

Konyalı Saat dünyaca ünlü pek çok farklı saat markasını müşterileri için aynı çatı altında toplayan bir markadır. Konyalı Saat ürünleri arasında bulabileceğiniz bazı saat markaları arasında İsviçre üretimi olan Zenith, Movado, Nacar, Swiss Military; Japonya markası olan Casio, Tacs; Amerika markası olan Bulova, Timberland, Harley Davidson; Finlandiya markası olan Suunto; Almanya üretimi olan Bruno Söhnle, Puma; İtalya üretimi olan Ferre Milano, Pierre Cardin, Just Cavalli, Sector; İngiltere üretimi olan Reebok ve Avusturya markası olan Carrera yer almaktadır.

Müşterilerine ekstra hassasiyet ile yaklaşan Konyalı Saat’in çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Konyalı Saat ile ilgili istek, görüş, şikayet ve önerileriniz için 0216 335 36 85 numarasını kullanabilirsiniz. Bu numaraya hafta içi her gün 09:00 ve 18:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!