Koçtaş Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Koç Grubu’na bağlı olan ve 1955 yılında kurulan Koçtaş, Koç Grubu’nun en gözde şirketleri arasında yer alan Koçtaş’ta yapı malzemeleri, ev dekorasyon malzemeleri, bahçe malzemeleri gibi pek çok farklı ürün kategorisi yer almaktadır. Koçtaş genel olarak ev geliştirme mağazası olarak da tanımlanmaktadır. İlk mağazasını İzmir ilinin Bornova ilçesinde açan ünlü marka günümüzde 22 ilde 45 mağazası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ev ve çevre düzenlemeleri için on binlerce ürün seçeneği sunan Koçtaş, genel ürün kategorilerinde müşterilerine mobilya, banyo, mutfak, aydınlatma ve elektrik, dekorasyon ve ev gereçleri, elektrikli el aletleri, ahşap ve inşaat, ısıtma ve soğutma, hırdavat, el aletleri ve oto, bahçe ve balkon ve beyaz eşya sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde dönüş yapan Koçtaş, internet üzerinden de ürün satışı yapmaktadır. Çağrı merkezini arayarak internet üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Koçtaş çağrı merkezine bağlanmak için 0850 209 50 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır.


Koçtaş Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için 2 yorum

  1. Koçtaş şubelerindeki hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu çağrı merkezinden de alabiliyorsunuz. Siparişim ile ilgili sorunumu hızlı bir şekilde çağrı merkezi üzerinden çözdüm.

  2. 15.03.2020 tarihinde PVC jaluzi 150*180 mor renkten 7 adet istedim. Ellerinde olmadığı için araştırdım. Bodrumdaki mağazadan bulundu ve getirtildi. Fakat bana teslim edilmedi. Bana gelen bir ürün nasıl bir başkasına satılır anlamıyorum. İlk tercihim sipariş verdiğim ürünün bana bir şekilde bulunup teslim edilmesi. Eğer sipariş verilip gelecekse de beklerim. Olmazsa yapıcı yaklaşım göstererek başka bir renkle de değişim yapmayı kabul ederim.

    Kasa no:12
    Kasiyer no: 5012801
    sipariş no: 507007552

    Barkod: 20111215030168358042

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir