30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1985 yılından beri hizmet veren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık tarafından kurulmuştur. Kuruluşun temel amacı, teknolojinin verdiği tüm imkanları kullanarak okuyucu ile yayıncı arasında yaşanan iletişim sorunlarının önüne geçmektir. Birkaç dakika içerisinde aradığınız hemen hemen her kitabı bularak sipariş verebilirsiniz. Aradığınız kitaplara uygun fiyatlar eşliğinde erişebilmenizi sağlayan Kitapyurdu içerisinde farklı kategorilerde pek çok farklı kitap yer almaktadır.

Onlarca kitap kategorisi içerisinden aradığınız kitabı bulabilir, güncel albümlere ulaşabilir, elektronik kitapları araştırabilir, film ve oyun gibi binlerce ürüne tek bir adres üzerinden ulaşabilirsiniz. Kapınıza kadar kargo yoluyla teslim edilen siparişleriniz, çoğunlukla aynı gün kargoya verilmektedir.

Bilhassa kitap severlerin en çok tercih ettiği internet sitesi konumunda olan adres, en uygun fiyatla alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Çağrı merkezi sayesinde yaşamış olduğunuz tüm sorunlara yanıt alabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası:

0212 519 87 20

Çağrı merkezini puanlayın!