27 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Kitapseç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08505556252

Kitap alışveriş dünyasında internet üzerinden alışveriş yapmayı istediğinizde popüler marka isimlerden biri de Kitapseç internet sitesi oluyor. 2009 yılından bu yana aktif şekilde online kitap alışveriş hizmeti sunan bu internet sitesi, temelde en uygun fiyatlarda en güncel kitapları tedarik etmeyi amaçlayan internet sitelerinden biridir. Son derece başarılı sürdürdüğü e-ticaret faaliyetlerinde sizlere de güvenilir ve uygun fiyatlara kitap satış alanında destek sağlıyor.

100’den fazla personelle birlikte milyonlarca kitap stoğu sayesinde pek çok farklı ödeme seçenekleriyle beraber Kitapseç, bugün okul kitaplarından sınav kitaplarında, KPSS kitaplarından tutun da yayınevlerine ait kategorilerde aradığınız pek çok kitaplara kadar birçok kitap stoğunu sizlere güncel şekilde satışa çıkartmaktadır..

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kitapseç’te Hangi Kitaplar Var?

Türkiye’de en çok okunan kitapların hepsini bulacağınız Kitapseç’te istediğiniz ama bulamadığınız bir kitap varsa 0850’li Kitapseç müşteri hizmetleri çağrı merkezini telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.

Güncel ve en çok okunan kitapların dışında her yıl yenilenen içeriğiyle beraber KPSS kitapları, YKS, AYT gibi üniversiteye giriş kitapları, LGS, YDS, ALES, DGS ve daha pek çok kitap seçeneklerini çok uygu fiyatlarda bulup satın alabilirsiniz.

Piyasada bulunması kolay olduğu kadar zor olan kitapları da bulma konusunda yine hem kategori bazlı hem de yayınevleri bazlı şekilde ayrılan kategorileri inceleyebilir, aradığınız kitabı bu en uygun kategorilerde çok daha hızlı bulabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kitapseç Mobil Uygulaması Var mı?

İnternet üzerinden kitap alışveriş sitesi olan Kitapseç’in AppStore ve Google Play içerisinde kendisine ait uygulamaları bulunuyor. İster doğrudan internet sitesinden isterseniz de uygulama içerisinde çok satanlar, kampanyalar ya da yeni çıkanlar olarak kitaplarla ilgili en iyi şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Burada merak ettiğiniz ve okumayı çok sevdiğiniz yazarların en yeni çıkan kitaplarını da bulabilir çok satan kitaplarda da fiziksel mağazalardan almak yerine internetten çok daha uygun fiyatlara da bulabilirsiniz. Kargo süreçlerinde ödeme süreçlerine kadar ki noktada da merak ettiklerinizi Kitapseç iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi yetkililerine sorabilirsiniz.

Kitapseç İade Koşulları Nelerdir?

Kitapsec.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde eğer bir iade talebiniz varsa bunun için Kitapseç çağrı merkezi yetkilileri ile görüşerek, sonrasında sizlerle paylaşılacak olan iade kodunu bildirerek PTT kargoya verebilir ve 7 gün içerisinde de iadenizi yapabilirsiniz. İade sürecindeki kargolarda ücret ödemez, sizlere verilen kodu PTT görevlisiyle paylaşmanız yeterli olmaktadır.

Kitap size ulaştıktan sonra iade süresi toplamda 7 gündür. Ücretsiz iade etmeniz için iade kargo kodunu Kitapseç müşteri temsilcisi ile birlikte almanız gerekmektedir. İade şartlarına bağlı olarak 2-10 gün içerisinde iade süreciniz tamamlanır ve bu süreç içinde de ödediğiniz tutarlar kredinize yansıtılır. Eğer taksitli alışveriş yaptıysanız, 3 taksitle alınan ürünler 3 taksit şekilde iade edilerek tamamlanmaktadır.

Merak ettiğiniz pek çok konu, talepleriniz, şikâyet ya da istekleriniz içinse https://www.kitapsec.com/Iletisim.php adresinden iade talebi oluşturabilirsiniz. Benzer şekilde de aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarından da istediğiniz gibi Kitapseç’i takip ederek tüm merak ettiğiniz şekilde kampanyaları da inceleyebilirsiniz.

KİTAPSEÇ Facebook

KİTAPSEÇ Twitter

KİTAPSEÇ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!