Türkiye’nin klasik erkek giyiminde önemli markaları arasında yer alan KİP, erkekler için pek çok farklı giyim ürünü sunmaktadır. 1978 yılında kurulan KİP, klasik erkek giyim alanında hizmet vermektedir. Uzun yıllardır çizgisini asla bozmayan KİP, Türkiye pazarının liderlerindendir. Kısa süre içerisinde dünya listelerine de girmeyi başaran KİP, estetik tasarımlı ürünlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Erkekler için en önemli markalar arasında yer alan KİP, kurulduğu ilk günden beri sürekli olarak büyüyen ve gelişen bir marka olarak dikkat çekmektedir. İnternet teknolojilerinden de yararlanan KİP, online alışveriş yapabilmenizi sağlayabilecek bir mağazaya da sahiptir.

KİP ürünleri arasında kazak, triko, ceket ve gömlek gibi pek çok farklı ürün yer almaktadır. Klasik giyimden vazgeçemeyen erkeklerin favori markaları arasında bulunan KİP ürünleri her yaştan erkeğin ilgisini çekebilecek özelliklere sahiptir.

KİP markasının aynı zamanda çağrı merkezi telefon numarası da bulunmaktadır. KİP çağrı merkezi üzerinden online alışveriş mağazasından verdiğiniz siparişleri sorgulayabilir veya ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. KİP çağrı merkezine bağlanabilmek için 0212 484 04 94 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza kısa bir süre içerisinde cevap verilecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!