Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi Whatsapp Hattı

ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan ve sunuculuğunda Murat Yıldırım’ın yer aldığı programın numaraları güncellendi. Kim Milyoner Olmak ismiyle yayınlanan yarışma programı, haftanın 3 günü izleyiciyle buluşuyor.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde ekranlarda görebileceğiniz program, 2014 yılına kadar Kenan Işık’ın sunuculuğunda devam ediyordu. Işık’ın geçirdiği kazanın ardından birçok ünlü tarafından sunulan program en son Murat Yıldırım’ın sunuculuğuna geçmiştir.

Yarışma soruları cevaplayan yarışmacılar üzerinden ilerlemekte ve bildikleri her soru için ödülü arttırmaktadır. Büyük ödül tamı tamına 1 Milyon Türk Lirasıdır. Yarışmacılara 4 farklı joker hakkı sunulmakta ve hepsi 1kere kullanılabilmektedir. Bu joker hakları arasında seyirciye sorma, telefonla bir yakınını arama, yarı yarıya şıkları eleme ve çift cevap verebilme hakkı yer almaktadır.

Yarışmanın Whatsapp aracılığıyla iletişim kurma şansınız bulunan bir numarası yer almaktadır. Bu numara 0553 sıfır kırk üç 43 kırk üç’dür.

Bir önceki yazımız olan Kaybolan Çiçekler Programı Whatsapp İhbar Hattına Bağlan başlıklı makalemizde kaybolan çiçekler canlı destek, kaybolan çiçekler iletişim bilgileri ve kaybolan çiçekler iletişim whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir