7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

1976 yılında Kayseri’de kurulan Kilim Mobilya, geniş dağıtım kanallarına sahip olması sebebiyle hızlı bir şekilde gelişmiştir. Son derece fazla talep gören Kilim Mobilya, güven, kalite ve değer oluşturma prensibiyle hareket etmektedir. Alanında sürekli olarak gelişen marka günden güne daha geniş kitlelere yayılmaya ve gelişmeye devam etmektedir.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri de sürekli olarak takip eden firma, bu gelişmeleri bünyesine hızlı bir şekilde entegre ederek kendisini yenilemektedir. Hızı ve kaliteli satış işlemlerini gerçekleştiren firma aynı şekilde satış sonrasında da hizmet vermektedir.

Dünya kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve dünya genelinde yer alan her yaşam alanına uygun olabilecek kaliteli ürünler sunan Kilim Mobilya, müşteri beklentileri ile hareket ederek üretimini sürdürmektedir. Firmanın ürünleri yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerine uygun olarak da üretilmektedir.

Müşteri kitlesi sürekli büyüyen marka bu sebepten dolayı çağrı merkezi hizmeti de sunmaya başlamıştır. Pratik çözümler sunmayı hedefleyen marka en kısa sürede sizlere geri dönüş yapmaktadır. Kilim Mobilya’nın çağrı merkezine 444 2 549 numarasını tuşlayarak erişebilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!