30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

KİĞILI Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 250 19 38

Abdullah Kiğılı tarafından 1965 yıllarında gömlek üretimiyle başlayan Kiğılı markası, bugün Türkiye’nin en büyük girişimlerinden biri olarak anılır. İlk olarak gömlek sonrasında da pantolon, palto ve takım elbise gibi birçok ürünleri üreterek güçlü bir marka olan Kiğılı, bugün erkeklerin iş yaşamında, resmi yerlerde giyim konusunda en iyi tercih edecekleri markalardan biri olmuştur.

İlk mağaza ise Kiğılı için İstiklal Caddesi olmuştur. Kiğılı İstiklal Caddesi şubesi, İstanbul’daki ilk mağazaları olurken sonrasında da yıl 1973’e geldiğinde Cem Boyner’in babası ve aynı zamanda Altınyıldız kumaşı sahibi Osman Boyner’in davet etmesi sayesinde de Beymen Beyoğlu mağazasıyla ortak olmuştur. Burada büyük bir gelişim kazanarak sonrasında da kendi networkünü ve kalitesini güçlü bir şekilde geliştirmiştir.

Kiğılı Markası hakkında

Bugün Kiğılı, 300’ün üzerinde Türkiye genelinde bulunan şubesiyle beraber güçlü bir marka olurken hem yurtiçi hem de yurtdışında sunduğu kaliteli mağazacılık hizmetleriyle beraber erkeklerin en iyi şekilde giyinmelerini sağlıyor. Kaliteli ürünlerinin yanında şık ve müşteri memnuniyetini önemseyen en iyi şekilde yerine getirmektedir. Olası soru ve sorunlarda ise Kiğılı iletişim numarası üzerinden de çağrı merkezi ile görüşebilir, destek alabilir, tüm sormak istediğiniz problemlere karşı çözüm üretilmesini isteyebilirsiniz.

KİĞILI Çağrı Merkezi Telefon Numarası

KİĞILI Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 250 19 38

İnternetten alışverişe de açık bir mağaza olarak hizmet veren Kiğılı ile birlikte çalışarak, güçlü ve güvenilir altyapısı sayesinde alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. 0850’li numarası üzerinden de dilediğiniz her zaman Kiğılı yetkililerine ulaşabilir ve Kiğılı çağrı merkezi telefon numarasıyla birlikte görüşebilirsiniz. Siparişleriniz öncesi veya sonrası sormak istediğiniz tüm soru, sorunlarda destek – bilgi alabilir ve buna göre ihtiyaçlarınıza uygun olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Kiğılı ürünleri nelerdir?

Mağazalar hakkında sormak istediğiniz sorular ya da ürünlerinizin teslimatı yapıldıktan sonra ürünler hakkında soracağınız tüm konular hakkında destek alabilmek adına sayfamızda bulunan telefon numarası ile birlikte iletişime geçebilirsiniz. Kiğılı, Türkiye’nin en büyük erkek giyim markası olurken sunduğu başlıca ürünler ise şöyledir:

  • Takım elbise
  • Gömlek
  • Ceket
  • Triko
  • Mont ve Kaban modelleri
  • Pantolon

Bu ve benzer daha birçok ürünü sunan marka, güçlü yanlarıyla beraber tüm erkekler istedikleri tarza ulaşabilirler. İletişime geçmek istediğiniz her an her zaman Kiğılı müşteri hizmetleri ile ister telefonda isterseniz de aşağıdaki iletişim formunu doldurarak da görüşebilir, taleplerinizi veya isteklerinizi bildirebilirsiniz.

KİĞILI İletişim Formu Adresi: https://www.kigili.com/iletisim/

KİĞILI İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Erkeklerin en önemli markası olan Kiğılı, sosyal medyada da aktif olarak bulunmaktadır. Özel günler ve haftalarda yaptığı kampanyalar, özel indirimlerle birlikte tüm alışverişlerinize katkı sağlıyor. Özel indirim ve kampanyaları kaçırmamak içinse siz de sosyal medyadan takip edip, en iyi şekilde internetten alışveriş avantajlarını kaçırmamış olabilirsiniz.

Kiğılı e-posta ile iletişimde ise aşağıdaki eposta adresini kullanabilir ve direkt olarak görüşmeye geçebilirsiniz. Bu sayede yazılı yapacağınız görüşmelerde, e-mail ile resmiyete bindirebilirsiniz.

KİĞILI İletişim Email Adresi: info@kigili.com.tr

KİĞILI Facebook

KİĞILI Twitter

KİĞILI İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!