Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1935 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olan Kelebek Mobilya, adından da anlaşılacağı gibi bir mobilya markasıdır. Ülkemizin en köklü mobilya üreticilerinden birisidir. Her geçen yıl gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kaliteli ürünleri halkımıza sunmaya devam etmektedir. Modayı takip eden ürünleriyle müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Ülkemizde mobilya üretimi konusunda önce firmalardan birisidir.

Kelebek Mobilya, mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel üretim ahşap donanımlar gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Dünya genelinde toplamda 15’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. İhracat gerçekleştiren firma, Alman ve İtalyan teknolojilerinin yardımıyla üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle kullanıcıların sevgi ve beğenisini kazanmıştır.

Çağrı merkezi bulunan firma, müşterilerinin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Aktif bir şekilde çalışan müşteri temsilcileri aracılığıyla tüm merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanmak:

444 18 05


Kelebek Mobilya Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma” için 3 yorum

  1. Kelebek Mobilya Siteler Karacakaya Caddesi 4 Nolu Binada hizmet gösteren birimi aracılığı ile 7 Haziranda siparişini vermiş olduğum ikili koltuk teslim zamanı BİR AY denmesine karşılık üzerinden bir buçuk aydan fazla zaman geçmiş olmasına karşın hala teslim edilmemiş olup, aramalarım “siparişin fabrikada olduğu” söylemi ile karşılıksız kalmaktadır. Üstelik sözünü ettiğim Kelebek Mağazası defalarca aramama yanıt vermemektedir (her iki telefonu ile de). 444 1805 iletişin nolu telefonda karşıma çıkan kişi ise yakınmama yeterince özen göstermeyip telefonu yüzüme kapamaktadır.
    Bundan böyle Kelebek Mağazalarından alışveriş yapacak kişilerin bu durumu bilerek siparişte bulunmaları, mağaza sorumlularının vermiş oldukları teslim tarihine İNANMAMALARI ve de aradıkları zaman telefonlarının yanıtsız bırakılacağına ilgi gösterilmeyeceğine hazırlıklı olmalarını öneririm.
    Prof. Dr. O. Nuri Özgirgin

  2. klasik firma satış sonrası anlayış sen sağ biz selamet. mail ve müşteri hizmetlerinin görüşmesi sonrası geri dönük OLMUYOR

  3. Bende maskodaki mağazadan Mayıs sonu martis ikili ve üçlü koltuk takımı siparis ettim haziran sonu gelir denmesine rağmen hala gelmedi. depoyu aradim ilk ulastigimda depoda olmasına rağmen teslimat için haftalarca beklememi söylüyorlar. böyle bir anlayış sadece burada gördüm. yoğunsa ek mesai ile çok rahat çözülebilir. tabi amaç çözmek ise. Müşteri Hizmetleri de cevap vermiyor. muhatap kim bilmiyorum. Bu gidişle siparisi iptal edeceğim herhalde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir