5 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

KELEBEK MOBİLYA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508001805

1935 yıllarında kurulan ve bugün gelinen noktada mobilya denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen markalardan biri Kelebek Mobilya’dır. Yan kuruluşu Doğtaş ile birlikte geniş bir üretim hacmine sahip marka, Türkiye’de çok büyük bir kuruluş olarak anılmaktadır. Ürettikleri tüm oturma odası takımlarından yemek odasına, yatak odasından genç odasına kadar pek çok tarz ve uyumun bir arada olduğu oda takımlarında mobilya ihtiyaçlarınızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk imzasıyla Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşları arasında yerini alan Kelebek Mobilya, 1935 yılından bu yana amacı Türkiye’de ilk modüler mobilya markası olarak sağladığı hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktır. Düzce’deki üretim alanında 40 bin metrekare kapalı alanda toplamda ise 186 bin metrekarelik alana sahip tüm alanda geniş bir mobilya, mutfak ve banyo üretimi sağlayan bir kuruluş olarak hedeflerine devam etmektedir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kelebek Mobilya İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanmak:

444 18 05

Şu anda Türkiye’nin her ilinde bir mağazası olmasa da 160’ın üzerinde mutfak ve mobilya mağazalarıyla beraber kullanıcılarına ürünlerini sunmaktadır. Yurtdışında da ortalama 15 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte, özel Kelebek Mobilya ürünleriyle beraber yurtdışında da seçin markalar ile kendi ismini tanıtmaktadır. Bu noktada alışverişlerinizle ilgili tüm aksaklık, eksiklik ya da satış öncesi destek için Kelebek Mobilya iletişim numarası üzerinden çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Pek çok konuda iletişimde kalabilir, mobilya tasarımlarında nakliye süreçlerinden tutun da kurulum aşamasına kadar tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak isterken sizlerin olumsuz görüşlerini dinleyen çağrı merkezi yetkilileriyle de her an görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kelebek Mobilya Bayilik Veriyor mu?

Türkiye’nin şu anda en güvenilir mobilya markaları arasında ismini yazdırmayı başarmış ve bunu korumak isteyen Kelebek Mobilya, son derece fiyat politikası noktasında ödün vermeden kaliteli bir hizmeti yenilikçi ve modern düşüncesiyle beraber çok uygun fiyatlarda sağlamaktadır.

Bu anlamda Türkiye’nin her şehrinde de bir mobilya mağazası, showroom açma hedefi için bayilik süreçlerinde de arayış içerisindedir. Eğer Kelebek Mobilya bayilik başvurusu nasıl yaparım, nasıl ulaşırım diyorsanız bunun için https://www.kelebek.com/bayilikform adresini kullanabilirsiniz. Bunun dışında Kelebek Mobilya çağrı merkezi üzerinden de başvuru süreçleriyle ilgili takibinizi yapabilirsiniz.

Türkiye’de mobilya sektörünün ilk isimlerinden biri olduğu gibi güçlü ve güvenilir bir marka olması, dünya trendlerinde de rekabetçi tasarıma sahip olması, profesyonel karar alabilen ekibiyle beraber her zaman için müşteri beklentilerini de sağlayabilir olması gibi özellikleriyle sizlerde bayilik tercihinde bulunabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kelebek Mobilya Müşteri İletişim Formu

Olası tüm soru ve sorunlarınızda dilediğiniz her zaman için aşağıdaki iletişim formuyla da Kelebek Mobilya kuruluşunun yazılı olarak irtibatına ulaşabilirsiniz. Kelebek Mobilya müşteri hizmetleri hem yazılı hem de telefon ile dönüş yaptığı gibi dilediğiniz her zaman görüşebilir, bilgi alabilirsiniz.

Kelebek Mobilya İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.dogtaskelebek.com/iletisim

Kelebek Mobilya E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Tüm aktif Kelebek Mobilya kampanyalarını ve indirimlerini takip etmek için aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarını takibe alın. Severek evinizde, iş yerinizde kısacası yaşam alanlarınızda kullanmak isteyeceğiniz mobilyalar için anında tüm indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ek olarak e-posta adresi de yine aşağıdaki gibi olup yazılı görüşmeleriniz, resmi görüşmeleriniz için bu e-posta adresini de kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: info@kelebek.com

KELEBEK MOBİLYA Facebook

KELEBEK MOBİLYA Twitter

KELEBEK MOBİLYA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!