Kaybolan Çiçekler Programı Whatsapp İhbar Hattına Bağlan

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

FOX TV ekranlarının severek takip edilen, izleyicileri ekrana kilitlemeye başaran sabah kuşağı programı Kaybolan Çiçekler 1 yılı aşkın bir süredir ekranlarımızda. İnci Ertuğrul’un sunuculuğunda Türkiye’nin dört bir köşesinde yer alan alanında uzman kadrosuyla hızlı bir şekilde araştırmalarını gerçekleştiriyor.

Ülkemizin dört bir yanında kaybolan çocukları detaylı bir şekilde araştırarak, ihbarlar doğrultusunda en ufak bir bilgiyi, ipucunu dahi kovalayarak sonuca varmaya çalışıyor. Kaybolan çocukların bulunarak ailelerine ulaştırılması için çalışıyor.

Kaybolan Çiçekler programının Whatsapp üzerinden iletişim ve ihbarda bulunabileceğiniz bir iletişim numarası yer almaktadır. Bu numara üzerinden video, ses kaydı veya fotoğraf gibi belgeleri ulaştırabilirsiniz. Ekranlarınızda kaybolduğunu gördüğünüz ve bulunmaya çalışılan çocukla ilgili en ufak bilginin dahi önemli olduğunu unutmayın. Programa Whatsapp üzerinden ulaşabilmek için 0530 sıfır beş sıfır beş 155 numaralı ihbar hattıyla iletişime geçebilirsiniz.


Kaybolan Çiçekler Programı Whatsapp İhbar Hattına Bağlan” için bir yorum

  1. Kaybolan Çiçekler programı sona erdiği için üzüldüm. Zamanında kaçırmadan izledim. Programda yarışmacı olmak nasip olmadı ama olsun. Belki tekrar yayınlanırsa bu sefer yarışmacı olmaya hak kazanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir