KarGaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

13 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Doğalgaz, ülkemizde son yıllarda giderek daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Kullanım rahatlığı ve güvenilir oluşu sebebiyle tercih edilen Doğalgaz, doğa dostu olması sebebiyle de pek çok kişinin tercih sebebi haline gelmiştir.

Türkiye genelinde evimize ulaşan doğalgazların satım ve dağıtımını yapan firmalar ise bölge bölge birbirlerinden ayrılmıştır. 2005 yılında kurulan KarGaz’da bu firmalar arasında yer almaktadır. Çankırı, Karabük, Kastamonu, Safranbolu illerine hizmet veren KarGaz, bir enerji dağıtım kuruluşudur.

Bu bölgelerdeki doğalgaz dağıtımı ve satışlarından sorumlu olan KarGaz aynı zamanda hizmet desteğinden de sorumludur. KarGaz’a ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaraları 187 ve 444 0 187 numaralarıdır.

Bu numaraları tuşlayarak yeni abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir, faturalarınızı sorgulayabilir ve size en yakın olan KarGaz hizmet bürolarının bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Aynı numara üzerinden arıza bildirimi de yapabilmeniz mümkündür.


KarGaz Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Hatalı fatura gönderimiyle ilgili bir sorun yaşamıştım kendileriyle. Çağrı merkezini arayarak sorunum ile ilgili kısa süre içerisinde çözüme kavuştum. Teşekkürler buradan ilgilenen herkese.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir