1 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Karaca Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 55 72

Ev tekstil ve mutfak eşyaları denildiğinde akla gelen en önemli markalardan biri olarak tanıdığımız Karaca Züccaciye, farklı dönemlerde çeşitli kampanyalarıyla beraber müşterilerini her zaman mutlu bırakan, kaliteli ürünleriyle beraber her zaman evlerde en çok kullanılan ürünleri bir hayli uygun fiyatlarıyla satışa sunan markalardan biridir. Son dönemlerde evlilik süreçlerinde olan her çiftin dikkatlerini çektiği kampanyalarıyla beraber hem internetteki sanal mağazasıyla hem de fiziksel mağazalarıyla beraber bugün Türkiye’de en büyük markalardan biri olarak bilinir.

1973 yılından bu yana babadan oğula aktarılmış bir neslin markası olarak bilinen bu marka, Karaca ve Karaca Home mağazalarıyla beraber her geçen gün sofralarda tabaklar, tekstil ürünleri ve mutfak araç gereçleri olmak üzere ürün çeşitliliği çoğalmış marka haline gelmiştir. Karaca çağrı merkezi ile birlikte satış öncesinde veya sonrasındaki süreçlerin tamamında her zaman en iyi şekilde destek sunmaktadır. Mutfakta, sofrada veya ev tekstil kategorilerinin tamamında daha da yenilikçi fikirleriyle beraber gelişime açık şekilde yeni nesil eşyalar üreten, insanların en çok sevecekleri şekilde eşyaları kullanmasına ön ayak olan Karaca’dan pek çok eşyanızı edinebilirsiniz.

Karaca Züccaciye Mağazaları Nerelerde Var?

Türkiye’nin dört bir yanında Karaca mağazalarına ulaşabilmek mümkündür. İnternet alışverişi dışında sadece görerek almak isteyenlerin, en yeni ürünlere ulaşacakları şekilde Türkiye’de yüzlerce mağazası olan Karaca, bugün Türkiye’nin neredeyse her şehrinde bulunuyor. Tüm mağazalara ulaşmak, mağazaların isimleri, telefon numaraları ve adreslerine erişebilmek için siz de https://www.krc.com.tr/stores adresi üzerinden bilgi edinebilir, destek alabilirsiniz.

Karaca İnternetten Alışverişte Kampanyası Var mı?

Karaca Züccaciye, tüm ürünlerinde internete özel kampanyaları her hafta yenilenerek bulunmaktadır. Sabit bir şekilde ise, yeni üye olanlara 40 TL indirim kuponu veren marka, HSG40 kuponuyla beraber yeni üye olan herkesin faydalanacağı herhangi bir ürünü 40 TL indirimli almasını sağlıyor. Bu kupon, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizin hepsinde geçerli olup tüm ürünlerde kullanabilirsiniz.

Aktif kampanyalar için dilediğiniz herhangi bir zaman diliminde Karaca müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi edinebilir ya da direkt internet sitesine de erişerek, kampanyaların hangi ürünlerde olduğunu, %’lik oranlarıyla beraber görüntüleyebilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız Karaca mağazası alışverişlerinizin tamamında 50 TL ve üzeri olan alışverişlere özel kargo ücretsizdir. Hızlı kargo desteği, ücretsiz iade desteği ve tabi ki sağlam ürün sigortası ile birlikte ürünleriniz %100 hatasız, sorunsuz ve istediğiniz şekilde sizlere ulaştırılır. Olası problemlerde de müşteri hizmetleriyle görüşerek destek ve yardım alabilirsiniz.

Karaca Telefon Numarası: 0850 252 55 72

Karaca Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Karaca ve Karaca Home olarak tek marka üzerinden ilerleyen KRC, bugün Türkiye’nin dört bir yanında destek veren bir marka olarak biliniyor. Bu sayfada bulacağınız çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletişime geçebilir ve müşteri temsilcileriyle birlikte her zaman görüşme yapabilirsiniz. Çağrı merkezindeki ekibin çalışma saatleri ise sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında geçerlidir.

Satış öncesi ve sonrası için destek alacağınız çağrı merkezi üzerinden dilediğiniz her zaman için de iade ve servis desteği bilgisini de edinebilirsiniz. Sizleri yönlendirecek olan ekibin bilgisi dahilinde de Karaca çağrı merkezinden her an için destek bilgisine sahip olabilirsiniz.

KARACA Züccaciye Müşteri İletişim Formu

İnternet üzerinden satın alacağınız çoklu parça setlerinde olası bir kırılma sorununa karşı olarak kırık parça talebinde bulunabilirsiniz. Kırık parça talebinde bulunurken, sipariş numaranızı yazmanız ve mutlaka kırık parça bulunduğu fotoğrafın görselini de iletmeniz gereklidir. Dosya Eki ile birlikte ileteceğiniz iletişim formu üzerinden parça adı ve adetini yazarak destek alabilirsiniz.

Örneğin “1 adet yemek tabağı” yazarak talepte bulunabilir ve adresinize kırık parçalarınızdan 1 adet varsa, onun gönderimini isteyebilirsiniz. Bunun için https://www.krc.com.tr/kirik-parca-formu adresindeki kırık parça talep formunu kullanabilirsiniz.

Karaca Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Birisine hediye gönderildiğinde ya da kendiniz için sipariş verdiğinizde, siparişleriniz şu anda nerede ve hangi durumda olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Bu link ile birlikte sipariş takibi yapabilir; e-posta adresiniz ve sipariş numaranızı yazarak en hızlı şekilde Karaca’dan aldığınız siparişlerinizin şu anda nerede olduklarını anında öğrenebilirsiniz.

Karaca Sipariş Takibi Formu: https://www.krc.com.tr/account/track

Aşağıda yer alan adres üzerinden istek, öneri veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Karaca markasının tüm iletişim bilgilerinin yer aldığı bu adreste, iletişime geçebilir ve doğru bir şekilde de yetkili müşteri temsilcileriyle görüşerek soru ve sorunlarınızı en iyi şekilde aktarabilirsiniz.

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.krc.com.tr/contact

Karaca E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Tüm Karaca kampanyaları ve indirimlerini takip etmek için en önemli adres ise elbette ki sosyal medyadır. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından da 2021 Karaca kampanyaları ve indirimlerini takip edebilir, aktif şekilde kullanılan sosyal medya hesaplarından da en beğendiğiniz yemek takımı setlerini, tekstil ürünlerinin tanıtımlarını ilk siz görebilirsiniz!…

Eposta Adresi: deneyimmerkezi@karaca.com

KARACA ZÜCCACİYE Facebook

KARACA ZÜCCACİYE Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!