12 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502625572

Karaca Home, Türkiye’nin markalarından biri olarak hem ev tekstili alanında hem de porselen sektöründe faaliyetlerini sürdüren, uzun yıllardır var olan markalardan biridir. Göze hoş gelecek biçimde üretimleriyle beraber estetik ve kaliteye önem vererek üretimlerinde her zaman en iyisi olmayı başaran marka, en hızlı şekilde evlerde tekstil dünyasında oldukça yenilikçi şekilde üretimler yaptı. Karaca Home olarak Karaca markası ev tekstil alanında 2013 yılından bu yana en iyi marka olarak başarı gösterirken pek çok ödüllere de layık olmuştur.

Karaca Home ile birlikte bugün nevresim takımlarından tutun da battaniyelere, havlulara, yatak örtülerinden banyo ile ilgili ürünlere, yatak odasına ait pek çok ürünlerinizi geniş bir ürün yelpazesinde satın alabilirsiniz. Ev tekstil dünyasında Karaca Home müşteri hizmetleri ile her zaman görüşebilir, her sezona uygun özel konseptlerle beraber en iyi şekilde de kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Konsept ürünleriyle birlikte bugün Karaca Home’da doğrudan yatak odası, banyo, aksesuar, bebek genç ve çeyiz setleri olarak birçok ürün kategorisi bulabilir, kalite ve estetik açısından da değerlendireceğiniz şekilde Karaca Home ürünlerini tercih edebilirsiniz. Tekstil ürünleriyle beraber aksesuar seçeneklerinde dokunma duyusuna uygun şekilde size en iyi dokuyu verecek ürünler hakkında sormak istediğiniz her türlü konuda, merak ettikleriniz ya da herhangi bir kusur varsa düzeltme yapmak istediğinizde de Karaca Home iletişim numarası üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Karaca Home Kaç Mağazası Var?

2020 yılında yapılan araştırma doğrultusunda bugüne kadar Türkiye’de 490’ın üzerinde bayisi olan Karaca Home, aynı zamanda 105 franchise şubesi ve AVM, cadde mağaza olarak da 20 farklı şubesiyle birlikte ürünlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Mutfak, sofra ve ev tekstili dünyasında en iyi şekilde var olan markanın tüm ürünleri Denizli’de üretim tesislerinden çıkarak en iyi şekilde hazırlanıyor. Çalışan sayısı 200 kişilik ekibiyle bugün Karaca Home, en iyi şekilde ev tekstil alanında da çok iyi istihdam yaratan markalardan biridir.

Karaca Home Telefon Numarası

Karaca Home Telefon Numarası: 08502625572

İnternet üzerinden alışveriş deneyimlerinizi Karaca Home ile yaşamak istediğinizde kolay ve ücretsiz iade garantisinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin tamamı hazır stok olduğu için hızlı kargo seçeneğiyle 75 TL ve üzerinde yapacağınız tüm alışverişlerde de ücretsiz kargo imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bunlarla birlikte Karaca Home, çoğu zaman internete özel ürünler ve internete özel indirimleriyle beraber de her an özel evlilik paketleri, çeyiz paketleri hazırlamaktadır. Bu gibi fırsatları da kaçırmadan en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Tüm konularda da Karaca Home çağrı merkezi üzerinden istediğiniz gibi müşteri hizmetleriyle görüşebilir ve her konuda da bilgi almak için soru, sorun, öneri ya da isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Karaca Home İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İstediğiniz her zaman müşteri temsilcileriyle yazılı görüşmek için aşağıda bulunan epostayı kullanabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları, özel indirimleri kaçırmamak için de tüm fırsatlarıyla beraber internetten alışveriş için sosyal medya hesaplarından da Karaca Home markasını takip edebilirsiniz.

Karaca Home E-posta Adresi: musterideneyimmerkezi@karaca-home.com

KARACA HOME Facebook

KARACA HOME Twitter

KARACA HOME İnstagram

KARACA HOME COLLECTION TEKSTİL SAN.ve TiC. A.Ş.

  • Telefon: 0212 412 44 00 (pbx)
  • Adres: Yakuplu Mahallesi Birlik Caddesi, Beysan Sanayi Sitesi No:24 Kat:4/405 Beylikdüzü/İstanbul

Karaca Home İletişim : +90 850 2525 572 (8:00-22:00)

Çağrı merkezini puanlayın!