Kamil Koç Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1926 yılında Bursa’da kurulan ve Türkiye’nin ilk otobüs firması olma özelliği taşıyan Kamil Koç, uzun yıllardır tüm yolcularına kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. En konforlu ulaşım hizmetlerini sunan Kamil Koç, güler yüzlü personelleri ile Türkiye’deki ulaşım sektöründe önemli bir rol üstlenmektedir.

Türkiye genelinde 57 il ve 286 ilçeye ulaşım sağlayan Kamil Koç, yılda ortalama 250.000’i aşkın sefer yapmaktadır. Yıllık ortalama taşınan yolcu sayısı ise 35.000’i aşmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilecek çağrı merkezi de olan Kamil Koç’a ulaşmak istiyorsanız, 444 0 562 numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden hizmet veren Kamil Koç firmasına aynı zamanda internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Kamil Koç’a e-posta atarak ulaşabilme imkanınız da bulunmaktadır.


Kamil Koç Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Kamilkoç’un abonesi olarak uzun yıllar boyunca seyahat ettim. Seyahat esnasında herhangi bir sorun yaşamadım. Fakat abonelik iptali için çağrı merkezini aradığımda beni sürekli farklı yerlere yönlendirdiler. Çağrı merkezlerini biraz düzeltmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir