5 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 393 70 70

Kahve Dünyası, bugün Türkiye’nin en güçlü kahve ve kafe işletmeciliği yapan markalarından biridir. 2004 yılında İstanbul’da kurulan marka, ilk şubesi Eminönü’nde açmıştır. Türkiye’de bugün 34 farklı şehirde hizmet sağlayan Kahve Dünyası zincirleri, yurtdışında da birçok ülkede mağazalara sahiptir. İlk yurtdışı macerası Londra, Piccadilly Circus’ta açılmış olup, yurtdışına açılma tarihi ise 2011’dir.

Kahveden çikolataya birbirinden farklı lezzetlere ulaşacağınız Kahve Dünyası; espresso, filtre kahve, Türk kahvesi gibi çeşitlerinin yanı sıra kutu çikolatalar, pastalar ve çikolata kaplı ürünler, atıştırmalık çikolata kategorileriyle beraber yüzlerce ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Dükkâna gelerek alacağınız herhangi bir ürün ya da internet sitesinden vereceğiniz siparişlerde olası sorunlara karşı Kahve Dünyası iletişim numarası ile iletişimde olacağınız müşteri hizmetleri, sizlere en iyi ve doğru biçimde destek sunar.

Kahve Dünyası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kahve Dünyası Numarası: 0850 393 70 70

Kahve ve çikolata başta olmak üzere, unlu mamulleri bile sunan marka olan Kahve Dünyası, yaz aylarında birbirinden lezzetli çikolata ile binlerce ürünü kendi bünyesinde sunan bir marka olup en uygun fiyatlarıyla beraber herkesin bugün ortak noktasıdır. Türkiye’de onlarca şehirde, yurtdışında İngiltere, Arabistan, Kuveyt ve Romanya gibi ülkelerde 200’ün üzerinde mağazasıyla birlikte toplamda 450’den fazla satış noktasında kaliteli ürünler sunmaktadır. Böylesine kapsamlı bir mağaza zinciri bulunan markanın Kahve dünyası müşteri hizmetleri adı altında sunduğu iletişim merkezinden de herhangi bir ürüne karşı sorun bildirme, iletişime geçme süreçlerinizde de anında iletişimde olabilirsiniz.

Kahve Dünyası Online Sipariş Takibi Yapma

Kahve Dünyası’nın sadece fiziksel mağazası değil online mağazası da bulunur. 7 gün 24 saat sipariş vererek satın alacağınız ürünlere dair tüm takip işlemlerinizi de kendi sayfasından basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan takip sayfasını kullanabilirsiniz:

Sipariş Takibi Sayfası: https://www.kahvedunyasi.com/siparis-takip

Bu sayfadan üye girişi yaparak ya da satın aldığınız ürünün “sipariş referans no”sunu girerek siparişinizin hazırlık aşamasında ya da kargo sürecinde hangi aşamada olduğunu, anında görüntüleyebilirsiniz.

75 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun ücretsiz olduğu tüm kahve, çikolata ve türevleri ürünler için alışverişlerinizle ilgili aksaklıklarda Kahve Dünyası çağrı merkezi ile anında iletişime geçebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz.

Kahve Dünyası Genel Merkez İletişim Posta Adresi: Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu / İstanbul

Kahve Dünyası İletişim Formu: https://www.kahvedunyasi.com/sss/iletisim

Kahve Dünyası İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Böyle güçlü bir kahve markasının tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibi olup istediğiniz hesabı veya hesapları takibe alarak, tüm aktif kampanyalar hakkında anında haberdar olabilirsiniz. Anneler Günü, Sevgililer gününe özel ya da buna benzer tatil günleri gibi çeşitli günlerde Türk kahvesinden filtre kahvelere, yöresel kahvelerden espresso gibi çeşitli kahvelere, tatlılara ve çikolatalara varan hediyeli ürünler, kampanyalı fiyatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Eğer faks numarası arıyorsanız aşağıdaki faks numarasını kullanabilir ya da e-posta ile iletişime geçmek istediğiniz konularda da anında iletişime geçeceğiniz bilgiye yine aşağıda yer verilen numaradan ulaşabilirsiniz.

Kahve Dünyası Faks Numarası: 0 212 244 10 21

Kahve Dünyası İletişim Email Adresi: info@kahvedunyasi.com

KAHVE DÜNYASI Facebook

KAHVE DÜNYASI Twitter

KAHVE DÜNYASI İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!