1 Temmuz 2019 tarihinde güncellendi.

Uydunet, 15 Aralık 2015 tarihi itibariyle yeni markası ve logosu altında Kablonet adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Türksat Kablonet firmasıyla Kablonet, Kablo TV ve Kablo Ses gibi pek çok farklı hizmet insanlara sunulmaktadır. Tek fatura ile müşterilerine birden fazla hizmet sunan Kablonet, fiber internet, dijital televizyon hizmeti ve internet üzerinden bedava görüşebileceğiniz sabit bir hattı tek faturayla uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Kablonet firması, müşterilerine sürprizlerden uzak sabit fiyat garantisi sunan ve 100 Mbps’e kadar çıkabilen gerçek fiber internet hizmeti sunmaktadır. Kablonet aynı zamanda rakiplerine göre daha avantajlı hizmet ve fiyat seçenekleri imkanı vermektedir. Kendi fiber kablosunu üreten tek firma olan Kablonet, Kablo TV hattı üzerinden yüksek hızda fiber internet elde edebilmenizi sağlar.

Kablonet’in 0850’li çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. 0850 804 44 44 numarasını tuşlayarak Kablonet ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız tüm sorunları müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Aynı numara üzerinden firma ile ilgili istek, şikayet, öneri ve görüşlerinizi de bildirebilirsiniz. Kablonet’e ulaşmak isterseniz 126 numarasını da kullanabilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz bu numaralar o günün yoğunluğuna göre kısa süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecektir.